Permisele ANPA 2011

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Miyagi »

smilebogdan wrote:Se poate verifica macar daca Stancu Daniel este pe lista celor cu permise rezolvate, sau trebuie sa astept pana luni raspunsul. Multumesc.
De ce n-ai zis nimic mah ca am fost ieri si le-am luat pe ale mele?
User avatar
smilebogdan
Posts: 15
Joined: 18 Jan 2011, 11:13
Location: Voluntari
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by smilebogdan »

Viza de Giurgiu Calarasi si Tulcea.
Pesimistul este un Optimist bine informat !
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Permisele ANPA 2011

Post by danutz »

Buna ziua,
Ma intereseaza soarta a 4 permise, fiecare pentru 4 PG-uri, depuse la sediu in data de 21.03.2011
Daniel URSACHE/ Adrian BADESCU/ Serban CARBUNARU/ Andrei COJOCARU.
Exista sansa sa le primim pana pe 20.aprilie?
Multumesc pentru raspuns!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
emil sandu
Posts: 3
Joined: 12 Apr 2011, 09:49

Re: Permisele ANPA 2011

Post by emil sandu »

salut,
va rog, permisul solicitat pe numele Sandu Emanuel si PG-urile Giurgiu, Calarasi si Teleorman daca sunt sau nu gata
actele depuse pe 21 martie
multumesc pt raspuns
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

emil sandu wrote:salut,
va rog, permisul solicitat pe numele Sandu Emanuel si PG-urile Giurgiu, Calarasi si Teleorman daca sunt sau nu gata
actele depuse pe 21 martie
multumesc pt raspuns
Va rugam sa urmariti listele publicate pe forum!Cum obtinerea PG-urilor depinde in cea mai mare masura de IJPF-uri,cu tot regretul,nu putem estima cu exactitate cand vor fi gata.Daca totul merge bine,speram sa vi le inmanam spre sfarsitul saptamanii viitoare.
Valabil si pentru Danutz...
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: Permisele ANPA 2011

Post by PROTOS »

Unde au aparut?? lista aceea e tot veche,iar lista cu cele 100 de permise inca se lasa asteptata. :(
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by pytzy »

PROTOS wrote:Unde au aparut?? lista aceea e tot veche,iar lista cu cele 100 de permise inca se lasa asteptata. :(
Lista pe care o vedeti pe forum a fost schimbata si au fost incluse si celelalte permise care nu apucasem sa le listez....asa ca fi mai vigilent.... ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
sydney9000
Posts: 2
Joined: 12 Feb 2011, 17:36
Location: bucuresti
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by sydney9000 »

buna ziua !
am si eu o mare ..mica problema :D !
eu , impreuna cu un prieten am depus actele pentru permis ANPA si 3 Pg-uri : Giurgiu , Calarasi si Tulcea si adeziunea la asociatie bineinteles. asta sa intamplat in luna februarie ..cred ca pe data de 17 sau 18 nu mai retin exact. Si de atunci astept...
am inteles ..birocratie..hartii...
de asta nici nu am insistat prea mult..decat cu cate un telefon la 2-3 saptamani : mai trebuie sa vina permise..trebuie asezate. am inteles si asta..nu e munca usoara cu atatea hartii.
dar deja se fac 2 luni de cand am pus actele.
nu vreau si nici nu acuz pe nimeni...vreau sa stiu si eu daca sunt gata.
listele le am tot urmarit si nu m-am regasit in nici una din ele.
numele meu Virlan Constantin Cristian si prietenul meu Stanga Ioan Daniel. suntem amandoi studenti .
astept un raspuns ! va multumesc anticipat !
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Permisele ANPA 2011

Post by costin stefanescu »

daca sant depuse de atat timp probabil e vreo incurcatura,trebuiau sa iasa pana acum,colegii sigur iti vor da un raspuns !
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Albatrin »

sydney9000 wrote:....buna ziua ! am si eu o mare ..mica problema :D !numele meu Virlan Constantin Cristian si prietenul meu Stanga Ioan Daniel. suntem amandoi studenti .
astept un raspuns ! va multumesc anticipat !...
Îmi cer scuze pentru întârziere dar permisele ANPA pentru studenţi/elevi, 10 la număr, au fost la un moment dat rătăcite şi abia de câteva zile, când "maldarul" de acte s-a subţiat mi-am dat seama de "scăpare". Îmi cer încă o dată scuze şi-mi asum întreaga resposabilitate, în două săptămâni sper ca totul să se rezolve. :oops: :( :oops:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
sydney9000
Posts: 2
Joined: 12 Feb 2011, 17:36
Location: bucuresti
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by sydney9000 »

am inteles. sa intamplat ..asta e.
pai atunci astept " lista studentilor " daca imi este permis sa spun asa , sau o sa mai dau un telefon.
:)
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: Permisele ANPA 2011

Post by PROTOS »

Sunt sanse ca macar dupa Paste sa ne luam si noi permisele?? (noi ,adica studentii) :roll:
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Albatrin »

PROTOS wrote:Sunt sanse ca macar dupa Paste sa ne luam si noi permisele?? (noi ,adica studentii) :roll:
Unele au apărut !
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: Permisele ANPA 2011

Post by PROTOS »

Albatrin wrote:
PROTOS wrote:Sunt sanse ca macar dupa Paste sa ne luam si noi permisele?? (noi ,adica studentii) :roll:
Unele au apărut !
Atunci indraznesc sa intreb daca permisele lui Abetegei Ionel si Potropopescu Cornel sunt gata?
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

PROTOS wrote:
Albatrin wrote:
PROTOS wrote:Sunt sanse ca macar dupa Paste sa ne luam si noi permisele?? (noi ,adica studentii) :roll:
Unele au apărut !
Atunci indraznesc sa intreb daca permisele lui Abetegei Ionel si Potropopescu Cornel sunt gata?
Sigur, sunteti pe lista !

A se vedea rubrica cu "eliberari de carnete la sediu" (cateva topice mai sus) ;)
User avatar
smilebogdan
Posts: 15
Joined: 18 Jan 2011, 11:13
Location: Voluntari
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by smilebogdan »

Va salut, vreau sa va spun ca urmaresc aproape zilnic acest forum in speranta ca voi regasi pe lista celor cu permisele rezolvate numele de "Stancu Daniel", s-au afisat 'n' liste si...nimic, am dat 1-2 telefoane pe saptamana, de fiecare data acelasi raspuns "Daca nu e pe lista, mai verificati peste 3 zile ca poate il listam, sau reveniti cu un telefon" . Am depus actele pentru inscriere pe 27 ianuarie, 2011, mai sunt 4 zile si se fac 3 luni, nu va suparati, dar o sa imi dati permisul cu 1 an valabilitate sau cu cateva luni ? Imi cer scuze, nu vreau sa supar pe nimeni, dar cata rabdare sa mai am ? Multumesc.
Pesimistul este un Optimist bine informat !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

smilebogdan wrote:Va salut, vreau sa va spun ca urmaresc aproape zilnic acest forum in speranta ca voi regasi pe lista celor cu permisele rezolvate numele de "Stancu Daniel", s-au afisat 'n' liste si...nimic, am dat 1-2 telefoane pe saptamana, de fiecare data acelasi raspuns "Daca nu e pe lista, mai verificati peste 3 zile ca poate il listam, sau reveniti cu un telefon" . Am depus actele pentru inscriere pe 27 ianuarie, 2011, mai sunt 4 zile si se fac 3 luni, nu va suparati, dar o sa imi dati permisul cu 1 an valabilitate sau cu cateva luni ? Imi cer scuze, nu vreau sa supar pe nimeni, dar cata rabdare sa mai am ? Multumesc.
Este ciudat, aveti dreptate, avand in vedere data cand ati depus actele.

Chiar daca permisele ANPA au aparut pe 9 martie, tot trebuia sa fie rezolvat de mult carnetul dvs. Vom verifica, pentru ca au fost cateva cazuri "cu probleme" (din vina politiei de frontiera sau a noastra :oops: ).
Ar fi util sa-mi indicati un nr. de telefon, eventual prin MP, unde sa puteti fi gasit in cazul ca trebuie completat vreun document.
Oricum, voi controla si voi scrie si aici rezultatul.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

smilebogdan wrote:Va salut, vreau sa va spun ca urmaresc aproape zilnic acest forum in speranta ca voi regasi pe lista celor cu permisele rezolvate numele de "Stancu Daniel", s-au afisat 'n' liste si...nimic, am dat 1-2 telefoane pe saptamana, de fiecare data acelasi raspuns "Daca nu e pe lista, mai verificati peste 3 zile ca poate il listam, sau reveniti cu un telefon" . Am depus actele pentru inscriere pe 27 ianuarie, 2011, mai sunt 4 zile si se fac 3 luni, nu va suparati, dar o sa imi dati permisul cu 1 an valabilitate sau cu cateva luni ? Imi cer scuze, nu vreau sa supar pe nimeni, dar cata rabdare sa mai am ? Multumesc.
Am investigat situatia si avem si rezultatul :

Stancu Daniel, are ANPA, are PG-uri de Tulcea si Calarasi. A mai solicitat de Giurgiu, au fost trimise actele sale la IPJ Giurgiu cu lotul din 14 martie, dar PG-ul nu a venit. Este posibil sa se fi ratacit pe la Giurgiu.
Va rugam sa ne transmiteti o copie dupa CI (ori la sediu, ori scanat pe office@pescarclub21.ro) si vom rezolva imediat situatia.
Scuze ! :oops: ...si multumim ca ne-ati atras atentia !
User avatar
smilebogdan
Posts: 15
Joined: 18 Jan 2011, 11:13
Location: Voluntari
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by smilebogdan »

Pe data de 11 aprilie am trimis o copie C.I. la pescarclub21@yahoo.com si mi s-a confirmat ca a fost primita. Acum am trimis si la office@pescarclub21.ro .De data asta sper sa aiba efect. Multumesc.
Pesimistul este un Optimist bine informat !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

smilebogdan wrote:Pe data de 11 aprilie am trimis o copie C.I. la pescarclub21@yahoo.com si mi s-a confirmat ca a fost primita. Acum am trimis si la office@pescarclub21.ro .De data asta sper sa aiba efect. Multumesc.
OK, multumim !
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”