Permisele ANPA 2011

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Albatrin »

crisstake wrote:Va salut!
Nici pe aceasta ultima lista nu figureaza unul dintre colegii mei. Este vorba de Stirbu Dumitru :? . Puteti verifica? Doresc sa ridic toate permisele odata si doar al lui lipseste, documentatia fiind depusa la aceeasi data.
Multumesc anticipat.
Din păcate, la o mie de "dosare" din prima serie, adică cei ce au depus cererile înainte de a ridica noi primele permise ANPA, au apărut şi unele "scăpări" în prelucrarea lor, pierderi de avize de frontieră, carnete de membru rătăcite pe traseu sau erori în completarea unor permise ANPA. Ne cerem scuze pentru aceste neplăceri şi sperăm să le remediem în cel mai scurt timp posibil. :oops: :( :oops:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
PROTOS
Posts: 60
Joined: 20 Aug 2010, 11:36

Re: Permisele ANPA 2011

Post by PROTOS »

Albatrin wrote:
crisstake wrote:Va salut!
Nici pe aceasta ultima lista nu figureaza unul dintre colegii mei. Este vorba de Stirbu Dumitru :? . Puteti verifica? Doresc sa ridic toate permisele odata si doar al lui lipseste, documentatia fiind depusa la aceeasi data.
Multumesc anticipat.
Din păcate, la o mie de "dosare" din prima serie, adică cei ce au depus cererile înainte de a ridica noi primele permise ANPA, au apărut şi unele "scăpări" în prelucrarea lor, pierderi de avize de frontieră, carnete de membru rătăcite pe traseu sau erori în completarea unor permise ANPA. Ne cerem scuze pentru aceste neplăceri şi sperăm să le remediem în cel mai scurt timp posibil. :oops: :( :oops:
Si eu am aceiasi problema, am depus in aceiasi zi pt fratii Abetegei, FLorin, Cristian, Ionel si pt Potropopescu Antonel si Cornel....din pacate pe lista nu figureaza Potropopescu Cornel si Abetegei Ionel.
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by pytzy »

PROTOS wrote:
Albatrin wrote:
crisstake wrote:Va salut!
Nici pe aceasta ultima lista nu figureaza unul dintre colegii mei. Este vorba de Stirbu Dumitru :? . Puteti verifica? Doresc sa ridic toate permisele odata si doar al lui lipseste, documentatia fiind depusa la aceeasi data.
Multumesc anticipat.
Din păcate, la o mie de "dosare" din prima serie, adică cei ce au depus cererile înainte de a ridica noi primele permise ANPA, au apărut şi unele "scăpări" în prelucrarea lor, pierderi de avize de frontieră, carnete de membru rătăcite pe traseu sau erori în completarea unor permise ANPA. Ne cerem scuze pentru aceste neplăceri şi sperăm să le remediem în cel mai scurt timp posibil. :oops: :( :oops:
Si eu am aceiasi problema, am depus in aceiasi zi pt fratii Abetegei, FLorin, Cristian, Ionel si pt Potropopescu Antonel si Cornel....din pacate pe lista nu figureaza Potropopescu Cornel si Abetegei Ionel.
Cand ajungem la birou o sa ne uitam si dupa cei pe care nu apar si vb la un telefon dupa 15:30/16:00.....
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

PROTOS wrote:
Albatrin wrote:
crisstake wrote:Va salut!
Nici pe aceasta ultima lista nu figureaza unul dintre colegii mei. Este vorba de Stirbu Dumitru :? . Puteti verifica? Doresc sa ridic toate permisele odata si doar al lui lipseste, documentatia fiind depusa la aceeasi data.
Multumesc anticipat.
Din păcate, la o mie de "dosare" din prima serie, adică cei ce au depus cererile înainte de a ridica noi primele permise ANPA, au apărut şi unele "scăpări" în prelucrarea lor, pierderi de avize de frontieră, carnete de membru rătăcite pe traseu sau erori în completarea unor permise ANPA. Ne cerem scuze pentru aceste neplăceri şi sperăm să le remediem în cel mai scurt timp posibil. :oops: :( :oops:
Si eu am aceiasi problema, am depus in aceiasi zi pt fratii Abetegei, FLorin, Cristian, Ionel si pt Potropopescu Antonel si Cornel....din pacate pe lista nu figureaza Potropopescu Cornel si Abetegei Ionel.
Eu am preluat actele, toate au fost prelucrate, au permisul ANPA din aceeasi "generatie" si au trimise la PG-uri.
Pana aici, totul este sub controlul nostru. De la IJPF-uri, le retragem insa pe masura prelucrarii de catre acestea, iar loturile deobicei nu coincid.
Asa se explica situatiile cand acte depuse in aceeasi zi se rezolva in mod diferit ca termen.
Oricum, cele care inca nu au fost rezolvate din lotul Abetegei + Potropopescu vor veni cu lotul urmator, am verificat personal ieri, cand le-am dat la eliberari pe cele doua care-s gata.
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by PETREMAN »

Daca se poate sa ridic la cafeneaua de vineri actele lui Bolea Marius(este pe lista) si intreb si de Manea Claudiu ....acte depuse in martie.Multumesc.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Albatrin »

PETREMAN wrote:Daca se poate sa ridic la cafeneaua de vineri actele lui Bolea Marius(este pe lista) si intreb si de Manea Claudiu ....acte depuse in martie.Multumesc.
Petre îmi pare rău, s-a hotărât ca distribuirea carnetelor de membru şi a permiselor ANPA să se facă doar prin cele două puncte de colectare, sediul din Spătar N Milescu 34 şi cel din Valea Lungă de la Vali Bucoveanu.
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by PETREMAN »

Albatrin wrote:
PETREMAN wrote:Daca se poate sa ridic la cafeneaua de vineri actele lui Bolea Marius(este pe lista) si intreb si de Manea Claudiu ....acte depuse in martie.Multumesc.
Petre îmi pare rău, s-a hotărât ca distribuirea carnetelor de membru şi a permiselor ANPA să se facă doar prin cele două puncte de colectare, sediul din Spătar N Milescu 34 şi cel din Valea Lungă de la Vali Bucoveanu.
Nici o problema dar sa stiu de Manea Claudiu in ce stadiu este si dupa aia stabilesc sa le iau pe amandoua de la unul din puncte.Multumesc.
User avatar
laurentiu_sonia
Posts: 173
Joined: 22 Mar 2010, 09:49
Location: Bucuresti

Re: Permisele ANPA 2011

Post by laurentiu_sonia »

Ziua buna,

Lista care a aparut ieri nu este "ultima", ci doar cea mai recenta (cel putin asa sper :o ) pentru ca nu m-am regasit pe ea. (Laurentiu SONIA - depus actele pe 8 martie la sediul APC).

Multumesc
Sa auzim de bine!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

laurentiu_sonia wrote:Ziua buna,

Lista care a aparut ieri nu este "ultima", ci doar cea mai recenta (cel putin asa sper :o ) pentru ca nu m-am regasit pe ea. (Laurentiu SONIA - depus actele pe 8 martie la sediul APC).

Multumesc
Categoric, nu sunt decat "cele mai recente" liste. Ieri am pus in ordine PG-urile care vin pe foaie separata, Gr si Tl, iar numele dvs. figura printre ele.
Deoarece carnetul este plecat, rezulta ca va aflati la ultima viza, deci in 2-3 zile veti fi rezolvat. :lol:
toma58
Posts: 45
Joined: 02 Feb 2011, 20:13

Re: Permisele ANPA 2011

Post by toma58 »

au venit aproximativ 120 permise au fost inpereghiate cu pg luati legatura telefonic ,a fost o placere cu munca voluntara facuta in ajutorul nostru este benefica pentru toti
Relu
Posts: 41
Joined: 06 Mar 2011, 23:10

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Relu »

La telefon nu raspunde nimeni.
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Permisele ANPA 2011

Post by valic »

Relu wrote:La telefon nu raspunde nimeni.
Astazi oamenii sunt la arbitraj, incearca luni.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
Relu
Posts: 41
Joined: 06 Mar 2011, 23:10

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Relu »

N-as fi sunat si nu mi-as fi pierdut timpul sunand ca fraierul de nu stiu cate ori, daca nu mi-ar fi spus de dimineata D-l Nedelcu sa-l sun pe D-l Pitigoi dupa ora 15
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Permisele ANPA 2011

Post by valibu »

Imi permit sa raspund in numele colegilor mei.
Dn-ul Cristi Nedelcu nu este in Bucuresti, iar Catalin Pitigoi a avut oarece probleme personale.
Regret cele intamplate.
Cu respect!
Relu
Posts: 41
Joined: 06 Mar 2011, 23:10

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Relu »

Nu-i bai. Multumesc ;)
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Permisele ANPA 2011

Post by valibu »

Multumim de intelegere.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

Relu wrote:N-as fi sunat si nu mi-as fi pierdut timpul sunand ca fraierul de nu stiu cate ori, daca nu mi-ar fi spus de dimineata D-l Nedelcu sa-l sun pe D-l Pitigoi dupa ora 15
Dl Pitigoi a avut o "belea" serioasa cu masina si s-a dat programul peste cap.
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by pytzy »

cezar wrote:
Relu wrote:N-as fi sunat si nu mi-as fi pierdut timpul sunand ca fraierul de nu stiu cate ori, daca nu mi-ar fi spus de dimineata D-l Nedelcu sa-l sun pe D-l Pitigoi dupa ora 15
Dl Pitigoi a avut o "belea" serioasa cu masina si s-a dat programul peste cap.
Imi cer scuze pentru inconvenientul care a aparut astazi. Dar mi sa spart unul din discurile de frana de-pe fata la masina si nu am mai putut ajunge decat pana la primul service. La ora aceasta la care postez am reusit sa ajung si eu acasa cu treaba rezolvata 95%. Inca odata scuze fata de cei care au sunat toata ziua...pe toate telefoanele mele, deoarece la unele nu am putut raspunde.
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
smilebogdan
Posts: 15
Joined: 18 Jan 2011, 11:13
Location: Voluntari
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by smilebogdan »

Se poate verifica macar daca Stancu Daniel este pe lista celor cu permise rezolvate, sau trebuie sa astept pana luni raspunsul. Multumesc.
Pesimistul este un Optimist bine informat !
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by pytzy »

smilebogdan wrote:Se poate verifica macar daca Stancu Daniel este pe lista celor cu permise rezolvate, sau trebuie sa astept pana luni raspunsul. Multumesc.
Ce vize PG a solicitat si cand a depus actele...?
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”