Deci, am luat Snagovul !

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Post Reply
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Deci, am luat Snagovul !

Post by cezar »

Este oficial !
Cu 98 de puncte din 100 posibile, APC 21 "a facut legea" la Giurgiu.
Puteam lua totul din zona Muntenia, dar ne-am multumit cu Snagovul. E drept, este "Perla Coroanei"!
Vom incerca sa facem ceva deosebit acolo si sunt convins ca vom reusi, cu sprijinul vostru, prieteni !
Deocamdata atat!

PS . veti putea pescui pe baza permisului ANPA, fara nici o alta taxa suplimentara ! ;)
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by modigliani »

Bravo domnilor , si multumim ! ;)
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by ghinozo »

bvoo... hai ...pe cai .,..la munca...ca avem ttreaba...vreau anpaaa....sa ma duc legal la peste ...heheheh
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by rebeu »

He heeeee! BRAVOOOO!!!!

@ghinozo... tu nu eşti legal nici când dormi! :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by ghinozo »

HAIDUC MIS...haiduc o sa mor.........




rebeu wrote:He heeeee! BRAVOOOO!!!!

@ghinozo... tu nu eşti legal nici când dormi! :lol: :lol: :lol:
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by valic »

Doresc pe aceasta cale sa felicit CD APC 21 pentru realizare, insa nu vreau ca membrii nostri sa creada ca am fi reusit fara ei .......
Felicitari tuturor.

Va multumesc.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by ghinozo »

INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.
User avatar
raitmaerg
Posts: 221
Joined: 17 May 2010, 15:58
Location: bucuresti
Contact:

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by raitmaerg »

felicitari. sunteti cei mai tari, iar pentru ca noi suntem alaturi de voi : SUNTEM CEI MAI TARI !!!!!!!!!
glumeam voi sunteti in primul plan. inca odata: felicitari.
dintr-un om sanatos faci un pescar dar dintr-un pescar nu mai faci om sanatos.
<*)))))>{ Georgian Raitmaer <*)))))>{
raitmaerg@yahoo.com/0720499965
http://propescuit.blogspot.com/
User avatar
ady76buc
Posts: 130
Joined: 25 Mar 2010, 00:17
Location: bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by ady76buc »

felicitari pt.reusita.in viitor daca se poate sa se spuna exact de unde pina unde tine domeniul alocat ca sa nu intram in conflict cu alti propietari. ;)
de ajutor ar fi daca vreun coleg de al nostru a fost in mod constant pe Snagov,si poate sa ne dea detalii daca mai exista ceva peste si la ce merge deobicei.ii multumesc anticipat.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by cezar »

ady76buc wrote:felicitari pt.reusita.in viitor daca se poate sa se spuna exact de unde pina unde tine domeniul alocat ca sa nu intram in conflict cu alti propietari. ;)
de ajutor ar fi daca vreun coleg de al nostru a fost in mod constant pe Snagov,si poate sa ne dea detalii daca mai exista ceva peste si la ce merge deobicei.ii multumesc anticipat.
Este vorba de intreg lacul Snagov; prin asta se intelege "resursa piscicola" a lacului, singura pe care ANPA o poate incredinta.

Puteti pescui oriunde din barca (atentie in schimb la zona Centrului Nautic, unde se antreneaza elita canotajului si a caiacului-canoe); de pe mal, iar puteti pescui unde doriti, cu conditia de a nu intra pe proprietatea cuiva (restaurant, curte, gradina, etc)

Resursa piscicola este impresionanta, este printre putinele locatii unde se mai prinde lin si caracuda, este renumita pentru trofeele de stiuca. In rest, caras, babusca, rosioara, oblet, platica, exista si crap salbatic, mai sunt si alte specii.
Dar, sa nu va asteptati la densitati fabuloase; prea a fost jefuit multi ani !
Vom incerca sa-l reabilitam, cu sprijinul vostru, al tuturor!
valco76
Posts: 2
Joined: 30 Nov 2010, 21:18

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by valco76 »

Felicitari pentru reusita!!!
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by CRISTI DINU »

ghinozo wrote:INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.
felicitari apc 21,stiam ca aspiram la ceva mare ,super asa asociatie asa rasplata ,eu sunt foarte multumit,pe ce perioada este concesionarea ?sanatate multa.
INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.[/quote]
ai uitat sa zici bafta :lol:
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by cezar »

CRISTI DINU wrote:
ghinozo wrote:INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.
felicitari apc 21,stiam ca aspiram la ceva mare ,super asa asociatie asa rasplata ,eu sunt foarte multumit,pe ce perioada este concesionarea ?sanatate multa.
INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.
ai uitat sa zici bafta :lol:[/quote]

5 ani, cu precizarea ca anual, in ianuarie se reinnoieste autorizatia, in functie de performanta !
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by CRISTI DINU »

cezar wrote:
CRISTI DINU wrote:
ghinozo wrote:INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.
felicitari apc 21,stiam ca aspiram la ceva mare ,super asa asociatie asa rasplata ,eu sunt foarte multumit,pe ce perioada este concesionarea ?sanatate multa.
INCA O DATA BVOO BAIETIII....ptr treaba asta ...ai fac permis si nevestemii'' ..sa nu ma prindeti la pescuit ilegal, v a pupa tata ... SIMPATICILOR.
ai uitat sa zici bafta :lol:
5 ani, cu precizarea ca anual, in ianuarie se reinnoieste autorizatia, in functie de performanta ![/quote]
Doamne ajuta ,sa fie intr-un ceas bun.
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by forgo dorin »

Felicitari Domnilor
Intradevar Snagovul este ''perla coroanei''
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by CRISTI DINU »

Doamne ajuta ,sa fie intr-un ceas bun.
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by Miyagi »

Stabiliti si voi un plan de administrare si ni-l spuneti si noua sa stim ca poate putem sa punem si noi un umar pe ici pe colo?
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by cezar »

Miyagi wrote:Stabiliti si voi un plan de administrare si ni-l spuneti si noua sa stim ca poate putem sa punem si noi un umar pe ici pe colo?
Putina rabdare, Cornele, nici nu s-a uscat tusul pe stampila ANPA. Trebuie sa mai treaca si cele doua zile pentru eventualele contestatii. Dar, stai linistit, se va face acel plan si va fi muuuult de munca !
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by CRISTI DINU »

tocmai ma gandeam acum..., cum sa fac ? ca nu mai stiu sa pescuiesc pe balti,asta e ,o sa ma indragostesc iara. :lol:
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: Deci, am luat Snagovul !

Post by fatdaddy »

CRISTI DINU wrote:,pe ce perioada este concesionarea ?sanatate multa.
a se citi "dare in administrare"


Felicitari ! pentru victoria obtinuta! Si va urez sa aveti putere de munca !

Trebuie sa se miste ceva, ptr ca , avand in vedere evaluarea anuala, probabil ca agvps sta cu ochii pe toate apele bune.
Andrei Riga
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”