La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Buna seara domnilor,va salut cu drag de la Madrid.
Saptamina trecuta intradevar am fost la pescuit pe Mediterana,unde am avut parte de un primul meu pescuit la mare.
Va multumesc foarte mult pentru gindurile bune fata de mine,la inceputul lui Martie voi fi la Mila 23 de unde va voi transmite cu placere .Pina atunci sper sa ajung la Ebro,unde visez de mult sa ajung.
robert_13
Posts: 160
Joined: 19 Jan 2011, 01:10

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by robert_13 »

nea Dorine, la experienta pe care o ai pe Dunare, trebuie sa-i faci praf pe aia pe Ebro.. ;)
abia astept transmisiunea de la locul faptei!
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Buna ziua domnilor,te salut Robert.
Marti sau Miercuri voi fi pe Ebro,acum sint la Toledo,incerc sa string informatii despre locurile de pescuit,cred ca voi gasii niste conationali sa ma indrume putin cu privire la cazare si locuri bune de pescuit.
ionpescarul
Posts: 176
Joined: 18 Jan 2011, 17:27
Location: Loloiasca
Contact:

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by ionpescarul »

forgo dorin wrote:Buna ziua domnilor,te salut Robert.
Marti sau Miercuri voi fi pe Ebro,acum sint la Toledo,incerc sa string informatii despre locurile de pescuit,cred ca voi gasii niste conationali sa ma indrume putin cu privire la cazare si locuri bune de pescuit.
Sanatate Dorine , dupa ce termini tura asta prin Europa si ai timp ? ne povestesti si noua cum e pe apele alea ,peste,stiluri de pescuit.
Sanatate ,distractie placuta.
Comenzi montaj tabla tip tigla
tel contact.0726 037 708 sau 0732 422 211
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Te salut cu drag nene Ioane.
Bineinteles ca vai transmite un reportaj despre locurile de pescuit si obiceiuri din Spania.
Ca si dumitale si mie imi face placere sa ajut si eu cu ce pot colegii pescari.
Va doresc o seara placuta si sa scapati de gerul naprasnic care sa abatut peste tara noastra.
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by zgubea »

La Mila 23, acasa la Dorin Forgo....a fost asa cum ne asteptam, si cum multi dintre colegii si prietenii nostri o stiu.

A fost o saptamana de vis in acel cadru minunat pe care-l reprezinta Mila si imprejurimile sale, orchestrata nemaipomenit de nea' Dorin, care s-a dovedit inca odata o gazda perfecta.

Multumim inca odata nea' Dorin, multumim si echipei de la pensiune, sperand intr-o cat mai apropiata revedere !
Dragos Bradatan
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by zgubea »

Povestile sunt minunate, atmosfera a fost superba, cu pescuitul a fost ceva mai greu.
Apa a crescut tare mult, e foarte murdara, am cautat stiuca pe Stipoc, pe Razboinita, Trei Iezere si Radacinos....pana cand am ajuns la Chilia in incinta la ''ghetarie'', trimisi de Dorin, bineinteles, care ne-a vazut tristi, unde am avut parte de 34 de stiuci intre 2 si 4 kg (100 ron de persoana C&R)....dar a fost senzatie.
In rest, somotel mult si des de pe ponton, dar foarte mic, niciunul nu a depasit 1 kg. Una peste alta suntem foarte multumiti si cu bateriile reincarcate
Dragos Bradatan
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Lorelai »

Felicitari !
Am fost si eu anul trecut pe incinta, a fost superb !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”