La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Dumitrescu Iancu »

cezar wrote:
Nu mai dau de mult dupa "specialitati" d'astea ! O sa ma multumesc cu banalul crap, OVERTEN !
Dar daca vrei, facem schimb, kil pe kil ! Evident, marfa eviscerata de prinzator ! :lol: :lol: :lol:
Ai grija, crapul, chiar si OVERTEN (cm), nu este legal la pescuit decat ceva mai matur :lol: :lol: :lol:
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Dumitrescu Iancu wrote:Deja am inceput pregatirile: schimb fire, leg ace, imi torn plumbi, imi cumpar aparat foto, tulburelu' fermenteaza...de data asta, praf il fac! Numa' la nada nu m-am hotarat inca, poate-mi dai o sugestie, Dorine ! :roll: :lol:
Fire 0,35mm,plumb culisant 65-90gr.,cirlige Gamagatsu nr.6 deocamdata,POp Up. Mb 1,forfac 0,20mm Sufix matrix,kaki.
Nada ,boabe uscate de porumb +boilis ficat rosu de la Xtreme baits.+peleti,Momeala boilis ficat 0,20mm
Asta este tot nene Iancule.
Este simplu?Nu ?
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Ce frumoasa etse Lopatna ,domnilor am inteles ca apa creste,ne intilnim aici.
Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by valic »

Nene Dorine ,

Ce ma mananca si pe mine o vizita in zona ....
Sa vaz daca pot cu serviciul ...

Poate iti fac o surpriza ... sper ...


Cele bune.
Valic
0744 644 368
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

O mare placere "Fratioare",canapeaua te asteapta. :lol: :roll: :D
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Dumitrescu Iancu »

forgo dorin wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Deja am inceput pregatirile: schimb fire, leg ace, imi torn plumbi, imi cumpar aparat foto, tulburelu' fermenteaza...de data asta, praf il fac! Numa' la nada nu m-am hotarat inca, poate-mi dai o sugestie, Dorine ! :roll: :lol:
Fire 0,35mm,plumb culisant 65-90gr.,cirlige Gamagatsu nr.6 deocamdata,POp Up. Mb 1,forfac 0,20mm Sufix matrix,kaki.
Nada ,boabe uscate de porumb +boilis ficat rosu de la Xtreme baits.+peleti,Momeala boilis ficat 0,20mm
Asta este tot nene Iancule.
Este simplu?Nu ?
Al dracului de simplu, Dorine, fir-ar solzu` lui...Mamaliga nu-i mai place, s-a dat pe specialitati...nu-i ajunge ca ne mananca noua ficatii,vrea si boilis cu ficat....Chiar,sa nu-mi spui ca vrea si ficat de gasca, ca dau in galbinare...
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by valic »

forgo dorin wrote:O mare placere "Fratioare",canapeaua te asteapta. :lol: :roll: :D
Misto canapeaua, o mai ai?
Cat costa halatul ? ;)
Valic
0744 644 368
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Adevarul este ca saptamina trecuta am fost pe Sfintu,Nene Iancule si nu tregea decit la cubulet.
Pe Dunerea veche este ft. mult caras si batca si nu poti da la mamaliga ca sar banditeii pe ea si o halesc cu mare viteza.
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

valic wrote:
forgo dorin wrote:O mare placere "Fratioare",canapeaua te asteapta. :lol: :roll: :D
Misto canapeaua, o mai ai?
Cat costa halatul ? ;)
Canapeaua este ope pozitie ,Fratioare,halate la anul viitor ca costa ceva,imi va trebui 50 buc. :idea: :lol:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Dumitrescu Iancu »

forgo dorin wrote:Adevarul este ca saptamina trecuta am fost pe Sfintu,Nene Iancule si nu tregea decit la cubulet.
Pe Dunerea veche este ft. mult caras si batca si nu poti da la mamaliga ca sar banditeii pe ea si o halesc cu mare viteza.
Las` ca-l gasim noi, oriunde s-ar afla! :lol: :lol: Vremea sa tina cu noi... :roll:
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Dumitrescu Iancu »

valic wrote:
forgo dorin wrote:O mare placere "Fratioare",canapeaua te asteapta. :lol: :roll: :D
Misto canapeaua, o mai ai?
Cat costa halatul ? ;)
Canapeaua e arvunita de Bubu! Nu cred ca ai curaj sa te iei in gura cu `fiara`! :lol: :lol: :lol:
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by valic »

Dumitrescu Iancu wrote:
valic wrote:
forgo dorin wrote:O mare placere "Fratioare",canapeaua te asteapta. :lol: :roll: :D
Misto canapeaua, o mai ai?
Cat costa halatul ? ;)
Canapeaua e arvunita de Bubu! Nu cred ca ai curaj sa te iei in gura cu `fiara`! :lol: :lol: :lol:
Pai daca vin, vin cu fiara de Oscar :lol: si vom arvunii toata canapeaua :)
Valic
0744 644 368
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Dumitrescu Iancu »

valic wrote: Pai daca vin, vin cu fiara de Oscar :lol: si vom arvunii toata canapeaua :)
Hummm,si eu care credeam ca tu tii la Oscar...Saracul, vai de blana lui... :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by cezar »

Nasoala treaba cu "serviciul", Dorine !
Am auzit de la coechipierul meu ca nici locuri nu prea ai pentru noi...
Nicio suparare !
forgo dorin
Posts: 358
Joined: 11 Jan 2011, 10:40

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by forgo dorin »

Nene Cezar ,pentru voi totdeauna se va gasi un loc la pensine,de fapt aici voi sinteti la voi acasa,din prima clipa am spus asta.
Toata lumea de aici stie ca voi ati inaugurat pensiunea mea si ce inaugurare frumoasa domnilor.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by cezar »

forgo dorin wrote:Nene Cezar ,pentru voi totdeauna se va gasi un loc la pensine,de fapt aici voi sinteti la voi acasa,din prima clipa am spus asta.
Toata lumea de aici stie ca voi ati inaugurat pensiunea mea si ce inaugurare frumoasa domnilor.
Pana la urma, dormeam cu Bubu si tot nu scapai de noi ! ;)
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by valic »

cezar wrote:
forgo dorin wrote:Nene Cezar ,pentru voi totdeauna se va gasi un loc la pensine,de fapt aici voi sinteti la voi acasa,din prima clipa am spus asta.
Toata lumea de aici stie ca voi ati inaugurat pensiunea mea si ce inaugurare frumoasa domnilor.
Pana la urma, dormeam cu Bubu si tot nu scapai de noi ! ;)
Si cu Oscar.... ca trage niste partzuri ... adormi instantaneu ... n-o sa-ti para rau ... :lol:
Valic
0744 644 368
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by zgubea »

Va salut nene Dorin, cum e viata la mila in zilele astea grele ? Am tot vazut la tv ca localitatea mila23 este ''rupta de lume'' si ca nu navigheaza nimic. Ce faceti, cum va descurcati ? Ne gamdim la dumneavoastra si tot colectivul minunat pe care il aveti. Sper ca totul este in regula, numai bine va doresc.
Dragos Bradatan
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by Dumitrescu Iancu »

zgubea wrote:Va salut nene Dorin, cum e viata la mila in zilele astea grele ? Am tot vazut la tv ca localitatea mila23 este ''rupta de lume'' si ca nu navigheaza nimic. Ce faceti, cum va descurcati ? Ne gamdim la dumneavoastra si tot colectivul minunat pe care il aveti. Sper ca totul este in regula, numai bine va doresc.
Dragos, mai bine il intrebi pe Dorin cum mai este viata prin Spania! :shock: :roll: :lol: Zilele trecute a pescuit pe Mediterana, a fost pe stadion la Barcelona, urmeaza un pescuit pe Ebro...Ce sa faca acum la Mila 23? Pe Dunarea Veche gheata are 20-25 cm, pe lacuri si mai mult, s-a orientat si el spre o zona mai calda!
Distractie placuta, Dorine, sa te intorci sanatos!
User avatar
zgubea
Posts: 232
Joined: 10 Mar 2010, 08:46
Location: Bucuresti
Contact:

Re: La Mila 23, acasa la Dorin Forgo

Post by zgubea »

Dumitrescu Iancu wrote:
zgubea wrote:Va salut nene Dorin, cum e viata la mila in zilele astea grele ? Am tot vazut la tv ca localitatea mila23 este ''rupta de lume'' si ca nu navigheaza nimic. Ce faceti, cum va descurcati ? Ne gamdim la dumneavoastra si tot colectivul minunat pe care il aveti. Sper ca totul este in regula, numai bine va doresc.
Dragos, mai bine il intrebi pe Dorin cum mai este viata prin Spania! :shock: :roll: :lol: Zilele trecute a pescuit pe Mediterana, a fost pe stadion la Barcelona, urmeaza un pescuit pe Ebro...Ce sa faca acum la Mila 23? Pe Dunarea Veche gheata are 20-25 cm, pe lacuri si mai mult, s-a orientat si el spre o zona mai calda!
Distractie placuta, Dorine, sa te intorci sanatos!

Aha, ok nene Iancu, ne bucuram pentru dansul in conditiile astea ;). Asteptam impresii si poze multe din ''apele calde'' . Am vazut stirile din delta la tv si ma pusesera pe ganduri. Have fun nea' Dorine , toate cele bune.
Dragos Bradatan
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”