Desfasurare concurs 27.01.2011

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Gabi
Posts: 166
Joined: 25 Oct 2009, 20:34
Location: bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare concurs 27.01.2011

Post by Gabi »

:lol: :lol: Peter ,cum ti-a scapat premiul din mana :o ? Ca doar ai citit ca : "Fenéklakó szervezetek azok, akik élnek a közvetlen kapcsolatot a tengerfenéki üledéket." Sau mai pe intelesul tau: "Gli organismi bentonici sono quelli che vivono a diretto contatto con i sedimenti di fondo." Tu visezi numai la carduri de scobari pofticiosi? :P
chestii socoteli
User avatar
fish bone
Posts: 286
Joined: 03 Jan 2010, 20:34

Re: Desfasurare concurs 27.01.2011

Post by fish bone »

Super tare concursul atat din punctul de vedere al intrebarilor cat si al prestatiei concurentilor.
Am vazut toata povestea acum si m-am distrat copios.
La cat mai multe provocari de acest gen (pana apare urzica) si, daca se poate, ora de incepere sa fie 20:00 sau 20:30.
Astfel, voi putea ajunge si eu acasa la pc, altii vor apuca sa manance prima masa din zi (sarmale,etc) si, daca concursul va dura 3-4 ore, sper sa mai adoarma cativa concurenti pe tastatura.

Bravos
ماہی گیری 21 کلب

Liviu
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Desfasurare concurs 27.01.2011

Post by Petru Burian »

Stimati colegi
Acusi terminai de citit desfasurarea concursului. Mi-a placut :D … mai putin aceea cu „sotul divortat …” ca nici acum nu i-am dat de cap, :evil: da nici nu ma strofoc prea tare :lol:
Sincere felicitari organizatorului, participantilor, chibitilor si bineinteles castigatorului.
Imi pare rau ca Peter bacsi a pierdut la mustata, el fiind „consatean” cu mine.
Dar poate ca acum va citi si la pag. 150 :shock:Bentonic (despre organisme) – animale sau plante care trăiesc pe fundul apelor.”

Na, da nu’i bai, vorba cantecului … :lol: :lol: :lol:
http://www.trilulilu.ro/butulia/b24fd3641f7f4c
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
PETER
Posts: 587
Joined: 25 Oct 2009, 16:00
Contact:

Re: Desfasurare concurs 27.01.2011

Post by PETER »

Fratilor, pe durata concursului am avut si "lipsus" si "lapsus" si emotii, si chibiti (in casa), mi s-a baut tot calmantul (Tubi), asa ca m-am ales numai cu nervi, dar per ansamblu a fost palpitant.Si sa recunosc, pe undeva mi-e si ciuda..., dar va fi si "data viitoare" :lol: :lol: :lol:
Felicitari tuturor !!!
http://www.pescarulclujean.com

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Desfasurare concurs 27.01.2011

Post by cezar »

PETER wrote:Fratilor, pe durata concursului am avut si "lipsus" si "lapsus" si emotii, si chibiti (in casa), mi s-a baut tot calmantul (Tubi), asa ca m-am ales numai cu nervi, dar per ansamblu a fost palpitant.Si sa recunosc, pe undeva mi-e si ciuda..., dar va fi si "data viitoare" :lol: :lol: :lol:
Felicitari tuturor !!!
Lasa, frate, ca vor mai fi concursuri! ;)

Chiar daca te simti ca Manchester United dupa ce a pierdut finala Ligii Campionilor dupa prelungiri si lovituri de departajare, cred ca trebuie sa ai multumirea unei participari stralucite la concurs.
Ai castigat, continua ; ai pierdut, continua !
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Desfasurare concurs 27.01.2011

Post by Mihai Vinturache »

Iata cum Pierre de Coubertin isi gaseste loc si in domeniul pescuitului :D
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”