Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by pytzy »

Azi am avut atata treaba ca nu am putut sa intru pe forum si sa vad pregatirile si discutiile, pentru si despre 'Copca'....maine o sa fiu acolo sa probez gheata....fimea vrea sa o probeze cu patinele.. ;) iar eu o sa vad cum o probez.....tuica sau ce o fi pe acolo....asa dar nu veti regreta daca ne insotiti la "Lilieci la Copca" mai ales ca o facem pentru un gest nobil, ceea ce ne caracterizeaza pe noi ce-i din familia asta mare a Pescarilor.
Deci maine ne vedem pe LILIECI la Costel la Copca. Va asteapta Tuica fiarta si veti mai descoperi acolo ce si cum ...... ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us

cam asa a inceput...
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us

munca multa...
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

gazda primitoare

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

s-a prins si peste....
Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by valibu »

Ii las pe altii sa dea din degete, eu sunt multumit de ce a iesit astazi. S-a prins peste, am socializat, am avut o gazda mai mult decat primitoare... pe scurt, a fost super.
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by nexu »

valibu wrote:Ii las pe altii sa dea din degete, eu sunt multumit de ce a iesit astazi. S-a prins peste, am socializat, am avut o gazda mai mult decat primitoare... pe scurt, a fost super.
Imi pare tare rau ca n`am fost cu voi...apucasem sa`i promit lu` Vasile ca ma duc cu ei, da` las` ca vor mai fi ocazii:)
0762 747 895...0732 085 740
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by Dumitrescu Iancu »

nexu wrote:
valibu wrote:Ii las pe altii sa dea din degete, eu sunt multumit de ce a iesit astazi. S-a prins peste, am socializat, am avut o gazda mai mult decat primitoare... pe scurt, a fost super.
Imi pare tare rau ca n`am fost cu voi...apucasem sa`i promit lu` Vasile ca ma duc cu ei, da` las` ca vor mai fi ocazii:)
Sa fii sanatos,Nexule,si sa-ti mearga la sullflet distractia de ieri!Nu e nici o suparare! :lol:
P.S.M-a bagat in ceata semnatura de la atentionarea de pe pescuitul! :roll:Esti cumva moderator acolo?
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by nexu »

Dumitrescu Iancu wrote:Esti cumva moderator acolo?
Da` are fro importanta Iancu??? ideea era sa nu fim off topici :lol: ca belelele vin singure 8-)
Ne vedem la bal :twisted:
0762 747 895...0732 085 740
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by Dumitrescu Iancu »

Ne vedem Nexule!!Numa` ca la cate postari au fost off-topic pe acolo,m-a surprins sa fiu tocmai eu atentionat! :lol: Da` nu-i bai,merem inainte! :D .Hai sa fii sanatos!
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by nexu »

Dumitrescu Iancu wrote:Ne vedem Nexule!!Numa` ca la cate postari au fost off-topic pe acolo,m-a surprins sa fiu tocmai eu atentionat! :lol: Da` nu-i bai,merem inainte! :D .Hai sa fii sanatos!
A fo` vb de tine, Miagy, Ioan Victor si Dorin Forgo...sa pastram totusi, o minimna decenta si sa nu abuzam cu off topicuri...
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by Albatrin »

O zi superbă!
Deşi nu am fost la fel de mulţi ca acum o săptămână, a fost o ieşire cel putin la fel de frumoasă.
Gazda noastră, Costel Moldoveanu, a fost din nou la înălţime punând la "bătaie" balta şi vreo 10-15 litri de vin. Valibu şi Iancu au fost maiştri de ceremonii iar ţuica fiartă, răciturile, brânza şi ceapa dar mai ales vinul fiert au făcut deliciul participanţilor. S-a prins şi peşte, mai mult ca acum o săptămână şi mai ales s-au strâns şi ceva bănuţi astfel încât după cele două ieşiri avem 1165 de lei cu care să încercăm în zilele următoare să mai îmbunătăţim traiul copiilor de la centrul "Luminiţa".
Mulţumesc tuturor pentru participare şi mai ales gazdei noastre, toată stima şi respectul meu Costele !!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by costin stefanescu »

hai sa va fie de bine fratilor,v-ati distrat si pt cei care n-au putut ajunge :D !
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Haideţi cu noi la o copcă pe Lilieci !!!

Post by PETREMAN »

Imi pare rau ca nu am putut sa vin cu toate ca mi-am achizitionat scule de copca dar am sarbatorit-o pe nevastamea chiar sambata,initial am zis ca facem chermeza duminica dar au intervenit schimbari,asta e :cry: .Saptamana trecuta am fost spectator doua ore si planuisem sa vin de data asta pregatit ;) iar acum ma uit afara si cred ca nu mai am sansa sa pescuiesc la copca. :shock: Pt cei care au fost si s-au distrat ...SA VA FIE DE BINE! Iar pt cei care au si daruit la cutie ... RESPECT
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”