Putina munca voluntara.

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Putina munca voluntara.

Post by danutz »

Sa fie intr-un ceas bun. Dar la noua lacatie se fac incasari? :) tre sa-mi dau cotizatia pt 2011, asa, sa fie data in asteptarea permiselor. Si poate mai agatz dupa mine 1-2 membri noi. Daca tre sa mai aman deplasarea va rog sa-mi atrageti atentia.
Multumesc si ... distractie maxima la bal.
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Putina munca voluntara.

Post by pytzy »

danutz wrote:Sa fie intr-un ceas bun. Dar la noua lacatie se fac incasari? :) tre sa-mi dau cotizatia pt 2011, asa, sa fie data in asteptarea permiselor. Si poate mai agatz dupa mine 1-2 membri noi. Daca tre sa mai aman deplasarea va rog sa-mi atrageti atentia.
Multumesc si ... distractie maxima la bal.
.....Sediul Asociatia Pescar Club 21...Str. Spatarul N.Milescu, nr.34, Sector 2, Bucuresti, program: L-V: 09:30-12:30 / 16:30-19:30...te asteptam ;)
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Putina munca voluntara.

Post by danutz »

pytzy wrote:
danutz wrote:Sa fie intr-un ceas bun. Dar la noua lacatie se fac incasari? :) tre sa-mi dau cotizatia pt 2011, asa, sa fie data in asteptarea permiselor. Si poate mai agatz dupa mine 1-2 membri noi. Daca tre sa mai aman deplasarea va rog sa-mi atrageti atentia.
Multumesc si ... distractie maxima la bal.
.....Sediul Asociatia Pescar Club 21...Str. Spatarul N.Milescu, nr.34, Sector 2, Bucuresti, program: L-V: 09:30-12:30 / 16:30-19:30...te asteptam ;)
Vine baiatu, vine, cum a venit si anu trecut, mancaias fasolea lu' Pictoru (aia facuta la Ara) si tziuca lu' Alin66(tot de la Ara).
Uitasem si chefu lu Ghinozo. La mai multe!!!

PS: un nr de tel?
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Putina munca voluntara.

Post by pytzy »

danutz wrote:
pytzy wrote:
danutz wrote:Sa fie intr-un ceas bun. Dar la noua lacatie se fac incasari? :) tre sa-mi dau cotizatia pt 2011, asa, sa fie data in asteptarea permiselor. Si poate mai agatz dupa mine 1-2 membri noi. Daca tre sa mai aman deplasarea va rog sa-mi atrageti atentia.
Multumesc si ... distractie maxima la bal.
.....Sediul Asociatia Pescar Club 21...Str. Spatarul N.Milescu, nr.34, Sector 2, Bucuresti, program: L-V: 09:30-12:30 / 16:30-19:30...te asteptam ;)
Vine baiatu, vine, cum a venit si anu trecut, mancaias fasolea lu' Pictoru (aia facuta la Ara) si tziuca lu' Alin66(tot de la Ara).
Uitasem si chefu lu Ghinozo. La mai multe!!!

PS: un nr de tel?
Deci adresa...http://forum.pescarclub21.ro/viewtopic.php?f=43&t=829
si nr telefon: 0722.880.939 Cristi Nedelcu
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Putina munca voluntara.

Post by Dumitrescu Iancu »

ionpescarul wrote:Am spus ca nu sint adeptul asocierilor legale (si i-mi mentin parerea) ,dar ma bucur sincer ca progresati.
Sanatate
ps.tot inainte
He,he,nea Ioane,parca am fi iar pionieri! :lol: Progresam?Speram si noi ca e asa...da` mai vorbim...curand!
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: Putina munca voluntara.

Post by ALIN66 »

danutz wrote:
pytzy wrote:
danutz wrote:Sa fie intr-un ceas bun. Dar la noua lacatie se fac incasari? :) tre sa-mi dau cotizatia pt 2011, asa, sa fie data in asteptarea permiselor. Si poate mai agatz dupa mine 1-2 membri noi. Daca tre sa mai aman deplasarea va rog sa-mi atrageti atentia.
Multumesc si ... distractie maxima la bal.
.....Sediul Asociatia Pescar Club 21...Str. Spatarul N.Milescu, nr.34, Sector 2, Bucuresti, program: L-V: 09:30-12:30 / 16:30-19:30...te asteptam ;)
Vine baiatu, vine, cum a venit si anu trecut, mancaias fasolea lu' Pictoru (aia facuta la Ara) si tziuca lu' Alin66(tot de la Ara).
Uitasem si chefu lu Ghinozo. La mai multe!!!

PS: un nr de tel?

Danutzu aia era o tzuica...de Satu-Mare de 56 grade... :oops: si mai avem ca are balta peste :lol: :roll:
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Putina munca voluntara.

Post by danutz »

ALIN66 wrote: Danutzu aia era o tzuica...de Satu-Mare de 56 grade... :oops: si mai avem ca are balta peste :lol: :roll:
Cred ca numai am pupat-o. Abia astept s-o gust mai bine!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Putina munca voluntara.

Post by rebeu »

Azi, în sfârşit, am reuşit şi eu să vizitez sediul nostru.

Era cam devreme aşa că n-am riscat şi am dat un telefon înainte. Mi-a răspuns Ălbătrân cu o voce de puşti (sic!). Era deja pe baricade la locu' faptei, cam asediat de noi cereri (venite în carne şi oase la faţa locului). Pitzi l-a lăsat singur vreo juma de oră dar... recuperează el mâine când rămâne singurel. Ălbătrân pleacă la Tulcea cu conţinutul uneia din cutiile alea din poze.

Mai pe seară au apărut şi Cezar, apoi şi Costin (chiulangiu' din film) care venea de la Călăraşi cu PG-urile. Apoi am avut "inspecţie".

Cum noi nu mai pridideam de muncă, i-am pus pe amândoi inspectorii la treabă. :lol: :lol: :lol:

Cum treaba nu se mai termina şi deja unii se uitau cam strâmb la mine că... cică stăteam degeaba... m-am dat lovit de-o cruntă foame şi-am demarat în trombă nu cumva să se dumirească şi să-mi mai dea ceva de făcut p-acolo. :oops: :roll: 8-)

Asta cică a fost o zi calmă... hummmm... poate pe orbita Lunii... :mrgreen:

Pozele aici sau aici.
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Putina munca voluntara.

Post by Petru Burian »

rebeu wrote:Azi, în sfârşit, am reuşit şi eu să vizitez sediul nostru................Asta cică a fost o zi calmă... hummmm... poate pe orbita Lunii... :mrgreen:
Stimati colegi, felicitari :!:
Chiar mi-a placut ce am vazut :lol: Mai tineti minte cand va povesteam despre "barul pescarilor" din Tg-M si "garajul" prietenului :?:
Iata ca se poate, desi atunci (pe acel sait) prea multi erau sceptici :mrgreen:
Sincer imi pare rau ca nu sunt acolo :( ca tare bine mi-as mai umple timpul liber, uneori prea excedentar :twisted: :twisted: :twisted:
Va urez Forza Ragazzi :!: ca vor veni si capturile marete :D
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”