lista membrii cotizanti PC 21

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

Urmaresc activitatea si discutiile cu si despre APC 21 nu numai pe acest site ci si pe altul....!Sunt unii care sunt contra,sunt unii care-s pro asociere,sunt unii care au de dus lupte "seculare" cu conducerea APC 21 si nu numai....!Ultimul lucru pe care mi-l doresc este sa intru intr-o polemica cu cineva,de aceea va propun sa faceti o lista cu toti cei care au incredere in APC 21,au incredere in proiectul acesta,au incredere si vor sa participe efectiv la activitatile APC 21!Mai ales dupa ce cezar a postat pe acel site stirea ca s-ar parea ca obligativitatea intrarii intr-un APS ptr mult ravnitul cartonas ANPA a cazut!Eu unul sunt membru APC 21 si sper sa raman si in continuare INDIFERENT de modul de eliberare a permisului ANPA!aaaaaaaa,si inca o rugaminte:aceasta lista daca s-ar putea posta si pe site-ul respectiv ptr lamurirea ptr totdeauna a unora si-a altora care-s pro sau contra APC 21 sau a altei forme de APC !
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by cezar »

ALIN66 wrote:Urmaresc activitatea si discutiile cu si despre APC 21 nu numai pe acest site ci si pe altul....!Sunt unii care sunt contra,sunt unii care-s pro asociere,sunt unii care au de dus lupte "seculare" cu conducerea APC 21 si nu numai....!Ultimul lucru pe care mi-l doresc este sa intru intr-o polemica cu cineva,de aceea va propun sa faceti o lista cu toti cei care au incredere in APC 21,au incredere in proiectul acesta,au incredere si vor sa participe efectiv la activitatile APC 21!Mai ales dupa ce cezar a postat pe acel site stirea ca s-ar parea ca obligativitatea intrarii intr-un APS ptr mult ravnitul cartonas ANPA a cazut!Eu unul sunt membru APC 21 si sper sa raman si in continuare INDIFERENT de modul de eliberare a permisului ANPA!aaaaaaaa,si inca o rugaminte:aceasta lista daca s-ar putea posta si pe site-ul respectiv ptr lamurirea ptr totdeauna a unora si-a altora care-s pro sau contra APC 21 sau a altei forme de APC !
Ideea nu este rea, sunt insa doua probleme:

- secretarul nostru, Cristi Nedelcu are aceasta lista, dar foarte completa, inclusiv cu datele "civile" (adresa, CNP, serie/numar CI , etc. Daca ar putea sa o "prelucreze" fara aceste detalii, treaba s-ar putea face.
- sunt totusi aproape 1.200 membri. Anul trecut am facut niste liste cu carnetele + PG -uri gata pt a fi eliberate. Incapeau cam 45 pers/pagina. Deci s-ar face cam 25 de pagini.

Dar ma indoiesc ca ar fi util. "Dincolo" este incercarea de razbunare a unui singur individ, pentru cu totul alte motive decat ce pretinde acolo.
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

Cezar e o propunere in timp nu imediata mai ales ca citesc pe site si nu numai ca sunt destui oameni interesati de APC 21 sunt interesati sa adere la APC 21 !Stiu nu-i usor cu lista dar anul trecut s-a reusit lucrul asta si-ar fi frumos ca si anul acesta sa fie repetata "performanta"!(pe linga multe altele)!
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ioanrv »

Hai daca-ti lasat carcotasul sa intre aici sa zica si el ceva...Eu cred ca pentru o asociatie de pescuit membrii reali se pot afla numai dupa eliminarea PG-urilor si posibilitatea de a-ti cumpara ANPA-ul de la oficiile postale. Altfel se confunda membrii cu pescarii comozi sau care ies mai bine financiar (drumuri etc) prin asociatii.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by cezar »

ALIN66 wrote:Cezar e o propunere in timp nu imediata mai ales ca citesc pe site si nu numai ca sunt destui oameni interesati de APC 21 sunt interesati sa adere la APC 21 !Stiu nu-i usor cu lista dar anul trecut s-a reusit lucrul asta si-ar fi frumos ca si anul acesta sa fie repetata "performanta"!(pe linga multe altele)!
Am sa vorbesc cu admin-ul saitului, daca nu se poate pune undeva lista, iar printr-un singur click, cine vrea sa poata citi si verifica.
Eu nu prea ma pricep la chestiile astea tehnice, dar poate ca ideea este fezabila.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by cezar »

ioanrv wrote:Hai daca-ti lasat carcotasul sa intre aici sa zica si el ceva...Eu cred ca pentru o asociatie de pescuit membrii reali se pot afla numai dupa eliminarea PG-urilor si posibilitatea de a-ti cumpara ANPA-ul de la oficiile postale. Altfel se confunda membrii cu pescarii comozi sau care ies mai bine financiar (drumuri etc) prin asociatii.
Absolut corect !

Scopul nostru declarat este sa creem un grup omogen de pasionati ai pescuitului, cluburi (nu in acceptiunea sportiva, ci asa, ceva "british") de pescuit la Dunare, la mare, pe rauri, pe lacuri, club al arbitrilor, etc. Chiar si clubul "palavragiilor", cu conditia sa-si gaseasca un loc de intalnire unde sa nu-i deranjeze pe ceilalti.
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ioanrv »

Clubul palavragiilor insist sa-l conduc impreuna cu Claudiu !
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by cezar »

ioanrv wrote:Clubul palavragiilor insist sa-l conduc impreuna cu Claudiu !
Se aproba ! Dar luati-l si pe ...stiti voi cine, pe post de ţuţăr ! :lol: :lol: :lol:
User avatar
paulletta
Posts: 980
Joined: 25 Oct 2009, 17:22

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by paulletta »

Cezar scrie,

Am sa vorbesc cu admin-ul saitului, daca nu se poate pune undeva lista, iar printr-un singur click, cine vrea sa poata citi si verifica.
Eu nu prea ma pricep la chestiile astea tehnice, dar poate ca ideea este fezabila.



Eu unul nu sunt pentru publicarea acestei liste, din motive obiective.
Se poate face acest lucru numai sub forma unei verificari stricte de catre membri COTIZANTI la zi.
Datele mele personale nu vreau sa fie facute publice fara acordul meu, chiar si numele meu nu vreau sa apara fara acordul meu.
Last edited by paulletta on 18 Jan 2011, 21:41, edited 1 time in total.
Paulletta
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Lorelai »

ioanrv wrote:Hai daca-ti lasat carcotasul sa intre aici sa zica si el ceva...Eu cred ca pentru o asociatie de pescuit membrii reali se pot afla numai dupa eliminarea PG-urilor si posibilitatea de a-ti cumpara ANPA-ul de la oficiile postale. Altfel se confunda membrii cu pescarii comozi sau care ies mai bine financiar (drumuri etc) prin asociatii.
Stimate Domn,
Imi manifest dorinta sa va cunosc cu prilejul unui minunat prilej, respectiv Balul APC21. Veti fi numai intre prieteni !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ioanrv »

Lorelai wrote:
ioanrv wrote:Hai daca-ti lasat carcotasul sa intre aici sa zica si el ceva...Eu cred ca pentru o asociatie de pescuit membrii reali se pot afla numai dupa eliminarea PG-urilor si posibilitatea de a-ti cumpara ANPA-ul de la oficiile postale. Altfel se confunda membrii cu pescarii comozi sau care ies mai bine financiar (drumuri etc) prin asociatii.
Stimate Domn,
Imi manifest dorinta sa va cunosc cu prilejul unui minunat prilej, respectiv Balul APC21. Veti fi numai intre prieteni !
Din pacate in perioada respectiva o sa fiu plecat din tara. Or sa mai fie ocazii...
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Lorelai »

Regret . Sunt convins ca vor fi multe alte ocazii sa am placerea sa va cunosc, iar cei care va cunosc sa se bucure de prezenta Dumneavoastra in cadrul APC21
Cu stima,
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Claudiu »

ioanrv wrote:Clubul palavragiilor insist sa-l conduc impreuna cu Claudiu !
I`m in. :lol:

Numa` sa nu afle si miyagy, ca ne c.cam in ea de fericire. :twisted:
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Lorelai »

Pentru ca eram in zona postarii, puteti explicita ?
Cu stima
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by cezar »

Lorelai wrote:Pentru ca eram in zona postarii, puteti explicita ?
Cu stima
Adica le sufla Miyagi functia de co-presedinti ai Clubului palavragiilor ? Desi ei joaca la "dublu". :lol: :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Claudiu »

Lorelai wrote:Pentru ca eram in zona postarii, puteti explicita ?
Cu stima
Ei...mai greu de explicat, dar daca ati fi urmarit unele topice ( majoritatea ) de pe forumul pescuitul.ro, v-ati fi lamurit cu siguranta.
Cu stima.
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Lorelai »

Claudiu wrote:Ei...mai greu de explicat, dar daca ati fi urmarit unele topice ( majoritatea ) de pe forumul pescuitul.ro, v-ati fi lamurit cu siguranta.Cu stima.
Am urmarit, dar vreau sa ma lamuresc.Multe "razboaie" au inceput aiurea !
Cu stima,
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

paulletta wrote:


Eu unul nu sunt pentru publicarea acestei liste, din motive obiective.
Se poate face acest lucru numai sub forma unei verificari stricte de catre membri COTIZANTI la zi.
Datele mele personale nu vreau sa fie facute publice fara acordul meu, chiar si numele meu nu vreau sa apara fara acordul meu.


Propunerea mea este ca numele sa fie postat fara adresa,CNP,etc!Doar numele,ca doar nu avem nimic de ascuns !Si nu ne temem de cine stie ce repercusiuni ! Nu?
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by Claudiu »

Lorelai wrote:
Claudiu wrote:Ei...mai greu de explicat, dar daca ati fi urmarit unele topice ( majoritatea ) de pe forumul pescuitul.ro, v-ati fi lamurit cu siguranta.Cu stima.
Am urmarit, dar vreau sa ma lamuresc.Multe "razboaie" au inceput aiurea !
Cu stima,
Nu e cazul, suntem amici si cred eu ca ne mai permitem cate o gluma. Miyagy tine la glume, nu-mi fac griji. ;)
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ioanrv »

Lorelai wrote:Regret . Sunt convins ca vor fi multe alte ocazii sa am placerea sa va cunosc, iar cei care va cunosc sa se bucure de prezenta Dumneavoastra in cadrul APC21
Cu stima,
Multumesc pentru cuvintele frumoase...
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”