lista membrii cotizanti PC 21

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

M-a mancat rau de tot in ....!sa nu zic ca m-a ramat (dupa cum am vorbit astazi cu un prieten),sa propun aceasta lista!Nu era vorba de CNP-uri,adrese,nr de telefon ,coduri PIN,conturi bancare,adrese de e-mail,etc ci pur si simplu de un nume!Era (sau este) modul meu de "revansa sau raspuns" la adresa unora care spun pe alte site-uri ca APC 21 are doar 100-200 membri :shock: .....!Asta e....imi pare rau ca am fost gresit(sa nu spun prost) inteles :lol: :oops: ....de aceea propun admin sa inchida acest topic! :!:
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by cezar »

ALIN66 wrote:M-a mancat rau de tot in ....!sa nu zic ca m-a ramat (dupa cum am vorbit astazi cu un prieten),sa propun aceasta lista!Nu era vorba de CNP-uri,adrese,nr de telefon ,coduri PIN,conturi bancare,adrese de e-mail,etc ci pur si simplu de un nume!Era (sau este) modul meu de "revansa sau raspuns" la adresa unora care spun pe alte site-uri ca APC 21 are doar 100-200 membri :shock: .....!Asta e....imi pare rau ca am fost gresit(sa nu spun prost) inteles :lol: :oops: ....de aceea propun admin sa inchida acest topic! :!:
Aline, stai linistit, altii ne acuza ca ne luam "mertzane", "viloaie", "jipane", etc.

Cel mai simplu ar fi sa intrebe la ANPA Buftea, cate permise au eliberat anul trecut pentru APC 21. Informatia este publica, asa ca o vor obtine negresit.
Cei mai insistenti, vor fi rugati sa aleaga, 5 numere la intamplare, intre 1 si 1189. Iar noi vom scoate din evidenta informatizata cine este, cand a platit, cu ce chitanta etc.
Iar cei "vigilenti' de meserie, pot trece pe la birou, sa vada lista si sa numere cati membri sunt. Fara insa a putea nota ceva din datele oamenilor, din motivele aratate de cotizanti.

Or mai fi si alte solutii, dar mie astea imi vin acum in minte.
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by nexu »

Mihai Vinturache wrote:Eu mi-am pus numele in clar pe forum, Iancu la fel. Dar sunt o multime de colegi care folosesc nickname-uri.Pentru mine asta inseamna, din start, ca nu au dorit sa le fie cunoscute numele reale. Sau mai corect spus ca au dorit ca acestea sa fie cunoscute doar de un grup restrans. Acelasi lucru se intampla cam pe toate forumurile. Cred ca trebuie sa tinem cont de asta atunci cand avem in vedere toti membrii asociatiei, fie ca posteaza sau nu pe forum. Numele meu (si atat) pe aceasta lista nu m-ar deranja. Dar nu toti au aceeasi opinie.
Corect !!!...nuj pe cine poate ajuta, daca PC21 are sau nu, "n" nr de membri, sau numele acestora sunt, sau nu rasunatoare...pe net fiind, fiecare dintre noi, ne`am ales prietenii si cunostintele, cu unii vorbim pe mess(io nu vb pe mess cu nime, in afara de Fae, care nu prea mai are bani sa sune), pe "mp"uri, cu altii la telefon, iar cu altii, nici ca avem frun gand sa comunicam cumva...
valic wrote:Pote nu ar fi rau sa existe o lista a membrilor ce sa contina doar minime informatii: nume, nickname, telefon, e-mail, oras de domiciliu ....... parerea mea ...... Cele bune.
Asa cum eu, tu si multi altii, au la "semnatura" cateva cuvinte, id de mess, nr de celular, oricine va dori asta, o poate face public, facand acelasi lucru, sau postand pe forumu` asociatiei, orice informatii doresc sa fie facuta publice...
0762 747 895...0732 085 740
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

Pai si eu mi-am pus tot numele la prezentari,si ca sa dovedesc ca nu am nimic de ascuns il pun si aici : CHIRIAC ALEXANDRU-ID:speed_66_al,e-mail:speed_66_al@yahoo.com,0730088867/0745090668(daca e sa fiu injurat rog doritorii sa o faca pe nr de tel de vodafone-e cartela reincarcabila si barem sa profit de lucrul asta :lol: :lol: 8-) )
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

Cezar zice:
"Aline, stai linistit, altii ne acuza ca ne luam "mertzane", "viloaie", "jipane", etc
Cel mai simplu ar fi sa intrebe la ANPA Buftea, cate permise au eliberat anul trecut pentru APC 21. Informatia este publica, asa ca o vor obtine negresit.
Cei mai insistenti, vor fi rugati sa aleaga, 5 numere la intamplare, intre 1 si 1189. Iar noi vom scoate din evidenta informatizata cine este, cand a platit, cu ce chitanta etc.
Iar cei "vigilenti' de meserie, pot trece pe la birou, sa vada lista si sa numere cati membri sunt. Fara insa a putea nota ceva din datele oamenilor, din motivele aratate de cotizanti.

Or mai fi si alte solutii, dar mie astea imi vin acum in minte".[/quote]


Si mai ales motoare de barca......6 la numar!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;)

Lasind gluma deoparte,sper ca anul asta sa pot participa la mai multe actiuni PC21,ca sa ma cunoasca si sa cunosc cat mai multi membrii ai asociatiei !
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by laloi »

Pentru cine vrea sa fie "public", exista o sectiune Contact pe partea destinata membrilor, eu unul acolo mi-am lasat datele de contact... pentru cine vrea... In rest, apropo de evolutia numarului de membri, pentru clevetitori ar fi buna o statistica, simplu de facut, si anume cat la suta din membrii de anul trecut s-au facut membri si anul asta (asta bineinteles dupa luna aprilie incolo, atunci parca a fost bum-ul de inscrieri, si asta si in conditiile in care ANPA ramane conditionat de inscrierea intr-o asociatie). In rest, eu sunt multumit ca prietenii si tovarasii de pescuiala pe care mi i-am facut pe aici sunt in continuare, deci sanatate sa fie si timp disponibil de pescuieli :)
User avatar
George Saftoiu
Posts: 154
Joined: 25 Oct 2009, 21:09
Location: Bucuresti
Contact:

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by George Saftoiu »

Nu stiu si nici nu pot sa inteleg, de ce pe anumite persoane le intereseaza atat de mult aceasta asociatie(APC21).Este CONCURENTA???? Simt ca pierd TEREN si BANI???? (Pentru multe persoane,doar BANUL CONTEAZA).Daca doresc pot deveni MEMBRI ,cu drepturi depline(dreptul la asociere este liber), sa vina in mijlocul nostru "sa vada ce si cum",iar apoi sa puna intrebari daca au ceva nelamuriri ori nemultumiri....
Daca ii ducea "capul" si ar fi avut "sarm", ar avea in acest moment si "EI" o asociatie in care sa fie atata intelegere si armonie,(care sa si produca)la un numar atat de mare de membri.Dar nu numarul mare de membri conteaza, ci numai si numai calitatea lor.... sunt si multi de caliate! Asta datorita faptului ca fiecare dintre noi am adus in asociatie numai oameni de o valoare morala deosebita.Nu cred ca vor rezista prea mult clevetitorii si agitatorii printre noi,chiar daca au gasit poarta larg deschisa,se vor autoelimina atunci cand isi vor da seama ca sunt ingnorati si nimeni nu ii baga in seama.Acestia sunt bolnavi de cand sunt mici si nu pot fi tratati ,ori vindecati niciodata de aceasta boala.
Daca doresc si vor sa afle cati membri sunt in aceasta asociatie,daca ii duce "bibilica",pot afla destul de simplu....
NU CRED CA ESTE NECESARA o "LISTA" cu numele si prenumele fiecarui membru al asociatiei(aceste liste pot fi folosite in diverse domenii si scopuri). NU este nevoie sa aratam altora cat de "MARI" suntem, ci doar cat de modesti si toleranti!
Fiecare membru al asociatiei ,daca doreste, isi poate spune numele , prenumele,nr.telefon.adresa e-mail,la semnatura,cine NU a ales aceasta optiune,inseamna ca nu doreste sa-i fie cunoscuta identitatea(doar nik name si acesta de prieteni),iar aceasta optiune TREBUIE SA FIE RESPECTATA!

P.S.NU fac parte din grupul fondator al APC21!

P.S.1. Sandule te-a mancat in c.. cu acest topic! Te-ai spalat? Daca nu ,ia peria de sarma si freaca.......
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by CRISTI DINU »

ALIN66 wrote:Pai si eu mi-am pus tot numele la prezentari,si ca sa dovedesc ca nu am nimic de ascuns il pun si aici : CHIRIAC ALEXANDRU-ID:speed_66_al,e-mail:speed_66_al@yahoo.com,0730088867/0745090668(daca e sa fiu injurat rog doritorii sa o faca pe nr de tel de vodafone-e cartela reincarcabila si barem sa profit de lucrul asta :lol: :lol: 8-) )
ai uitat sa treci, colectia de vin-tuica,butoaiele alea pline ochi. :lol:
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
George Saftoiu
Posts: 154
Joined: 25 Oct 2009, 21:09
Location: Bucuresti
Contact:

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by George Saftoiu »

Povesti,A vazut cineva asa ceva de la Sandu?????(gluma)
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

CRISTI DINU wrote:
ALIN66 wrote:Pai si eu mi-am pus tot numele la prezentari,si ca sa dovedesc ca nu am nimic de ascuns il pun si aici : CHIRIAC ALEXANDRU-ID:speed_66_al,e-mail:speed_66_al@yahoo.com,0730088867/0745090668(daca e sa fiu injurat rog doritorii sa o faca pe nr de tel de vodafone-e cartela reincarcabila si barem sa profit de lucrul asta :lol: :lol: 8-) )
ai uitat sa treci, colectia de vin-tuica,butoaiele alea pline ochi. :lol:


Alea facute asta toamna dupa ce ai plecat de pe Macin, Cristinele?Le verificam fratioare,cu o prima ocazie!!!!!!!! :roll: ;) :lol:

Si colectia de prieteni adevarati cu care fac iesiri la cate o pescuiala,prieteni printre care te numeri si tu Cristi! Prieteni adevarati......! ;)
Last edited by ALIN66 on 20 Jan 2011, 20:13, edited 2 times in total.
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
ALIN66
Posts: 159
Joined: 12 Feb 2010, 13:43

Re: lista membrii cotizanti PC 21

Post by ALIN66 »

@George Saftoiu-Am dat si cu flexul si......tot nu mi-a trecut !!!!!!!!Ce sa-i faci daca m-am suit in cires? :lol: :lol:


P.S.:George pe Cristi sa-l intrebi de Alin nu de Sandu!Ca altfel nu zice nimic de Sandu ca nu-l cunoaste !!!!!!!! Pe Alin DA!!!!!! :shock: :lol: ;)
0730088867/0745090668-Iubiti natura!!!!!!Merita!!!!!!
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”