Felicitare (carte postala)

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Post Reply
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Felicitare (carte postala)

Post by Eugen Fetes »

Astazi am gasit in cutia postala o felictare prin care se ureaza destinatarului LA MULTI ANI!. Ideea de a promova asociatia pentru anul 2011 mi se pare excelenta. Se vede ca acociatia asta are un plan de marketing bin pus la punct si-mi permit sa felicit initiatorul.
La multi ani si voua!
0745578278
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Felicitare (carte postala)

Post by valic »

Eugene,

Ideea de baza a fost sa felicitam membri APC 21, nicidecum sa promovam asociatia.

La Multi Ani ! tuturor si criza cat mai scurta ...........

Sa ne vedem sanatosi in 2011
Valic
0744 644 368
User avatar
johnnie
Posts: 99
Joined: 31 Mar 2010, 15:47
Location: bucuresti
Contact:

Re: Felicitare (carte postala)

Post by johnnie »

va multumesc si eu pentru gandurile bune! acelesi ganduri bune doresc si eu tuturor membrilor asociatiei pentru 2011!
sper sa va cunosc personal pe cat mai multi anul acesta.
fire intinse!
johnnie
Liberatea mea se termina acolo unde incepe libertatea celuilalt
User avatar
Cornelus
Posts: 15
Joined: 13 Jan 2010, 16:59

Re: Felicitare (carte postala)

Post by Cornelus »

Am ramas placut surprins de felicitare. Singura primita la cutia postala (nu o pun la socoteala si pe cea trimisa "personal" de crin de la pnl :D ) Un gest foarte frumos.

La multi ani!
Hoinar7777
Posts: 121
Joined: 26 Mar 2010, 16:02
Location: Bucuresti Berceni

Re: Felicitare (carte postala)

Post by Hoinar7777 »

Acest gest deosebit,cred ca nu poate trece atat de simplu,de repede fara sa-i dam atentia cuvenita.Sunt membru pe cateva forumuri, 2-3 de rulotisti si 3-4 de pescuit, dar acesta se remarca prin faptul ca a facut ceva concret pentru noi si anume acea felicitare primita in Ajunul Sfintelor Sarbatori de Craciun care mi-au adus o mare bucurie in suflet, pentru ca din 6-7 forumuri pe care sunt membru, destul de vechi, numai A P C 21 sa gandit la acest lucru,care este de laudat,pe bune si cu toata sinceritatea,fara sa perii pe cineva.Pentru mine a fost o bucurie deosebita sa constat ca desi sunt membru de foarte putin timp pe forum, si cu contributii zero in privinta activitatii pe forum am fost bagat in seama,felicitat dealtfel,si tin sa multumesc D-lui Cezar si celorlalti participanti la acesta actiune chiar daca nu-i cunosc inca personal.
Multumesc tuturor ce si-au adus contributia la "Actiunea Felicitarea 2011 " si promit ca la fiecare :shock: intrunire, la locul faptei a clubului sa le prind macar un peste (bine ca n-am spus dimensinile si gramajul). Doresc tuturor pescarilor din Romania si mai ales membrilor A.P.C.21 capturi pe 2011 doar atat cat sa-i vad la stirile de la orele 17 de la ProTv (Scuzati reclama si va asigur ca nu-s actionar :lol: :shock: :P :lol: ) Fire intinse fratilor si sa auzim numai de bine ca de peste ce sa sa va mai spun Doamne pupati-as talpile ,da doamne, hai te rog doamne,promit ca nu mai beau nu mai fac prostii in post cu sotia, dar si mai ales cu vecinele si altele.Parca m-as lasa si de fumat si de baut (retineti va rog, "parca"numai da-l Doamne pa ala mare sa ma vorbeasca de rau toate televiziunile,toate forumurile, ca cica a fost cantarul masluit,ca a fost iluzie optica,ca n-am avut taxa si cotizatia achitata la zi ca am convertit la pacat ramele si viermusii,etc.


P.S.- Va rog sa tratati a doua parte a mesajului ca un pamflet,menit sa va descreteaca fruntile si sa va faca macar sa zimbiti acum la inceput de an macar un pic.
Va multumesc pentru atentie.Fire intinse tuturor !
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Felicitare (carte postala)

Post by rebeu »

Hummmm... Hoinaru' are dreptate...

Cu netu' şi cu mobilele-astea ne-am stricat de tot! Încă mai citesc mailuri de felicitare, mi-a bipăit mobilu de la sms-uri de de-am ajuns să bat si-n tastatură 3puncte-2linii-3puncte.

Anu' ăsta este singura felicitare care-a poposit în cutia mea poştală! Şi chiar mi-a făcut plăcere! Tronează la loc de cinste sub brad şi când l-oi strânge am loc unde s-o pun, în vitrina de la bibliotecă!

Hai să fiţi iubiţi şi să ne-ntâlnim pe mal de apă!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Felicitare (carte postala)

Post by valibu »

Multumim tuturor, este doar o multumire simbolica fata de cei care au fost si speram ca vor fi langa noi. Hoinar, nu conteaza de cand si cat am contribuit fiecare, aici toti suntem prieteni. Off, si ca inca un stres pentru "gasca nebuna", a venit din partea ta "Actiunea Felicitarea 2011 " :lol: :lol: :lol:
Noi va salutam!
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Felicitare (carte postala)

Post by mdd69ro »

O initiativa demna de lauda aceasta cu felicitarea. Poate cineva sa o scaneze si sa o posteze pe site? Asta ca sa o putem vedea si noi, cei care nu am fost atinsi de posta romana sau care nu si-au dat adresa de acasa in momentul aderarii la asociatie. Multumesc!
Sanatate si la multi ani!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Felicitare (carte postala)

Post by Albatrin »

Felicitarea a fost trimisă tuturor membrilor APC21 la adresa din copia după BI/CI care a fost ataşată la cererea de aderare la asociaţie !!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Felicitare (carte postala)

Post by cezar »

Albatrin wrote:Felicitarea a fost trimisă tuturor membrilor APC21 la adresa din copia după BI/CI care a fost ataşată la cererea de aderare la asociaţie !!!
Dar putem sa o punem si pe forum, pentru cei care n-au primit, pe motiv de posta, adresa lipsa sau inexacta, schimbare de domiciliu, etc :)
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Felicitare (carte postala)

Post by Dumitrescu Iancu »

Se ocupa Valibu,imediat ce isi face putin timp...
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Felicitare (carte postala)

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Felicitare (carte postala)

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
mdd69ro
Posts: 148
Joined: 31 Jan 2010, 19:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Felicitare (carte postala)

Post by mdd69ro »

Albatrin wrote:Felicitarea a fost trimisă tuturor membrilor APC21 la adresa din copia după BI/CI care a fost ataşată la cererea de aderare la asociaţie !!!
"Dar putem sa o punem si pe forum, pentru cei care n-au primit, pe motiv de posta, adresa lipsa sau inexacta, schimbare de domiciliu, etc"
Este posibil sa existe o copie ilizibila a CI a subsemnatului si a inca 2-3 membrii...sau ne incadram la motiv de posta, pentru ca la celelalte motive sau la etc, sigur nu ne incadram :lol:
Acum am vazut, felicitari inca o data si multumesc de scanare-postare!
Sanatate maxima!
Daniel
0723.524.522
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Felicitare (carte postala)

Post by valibu »

daca TCE a dat in gard cu expeditia, considera ca am facut asta aici, pentru toti membrii inca odata!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Felicitare (carte postala)

Post by valic »

valibu wrote:daca TCE a dat in gard cu expeditia, considera ca am facut asta aici, pentru toti membrii inca odata!
:?:
Valic
0744 644 368
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Felicitare (carte postala)

Post by Dumitrescu Iancu »

Firma prin care s-a facut expeditia,Valica!
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”