Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by nexu »

Se vede ca a lipsit Vali Bucoveanu, el nu se culca pana nu baga pozele pe net ... :(
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by PETREMAN »

Super bine a fost!!! Mutumesc tuturor participantilor, care au facut ca distractia sa fie la ea acasa .Totodata multumesc organizatorilor care ne-au pregatit un frumos program(masa,concursurile si tombola la care MAHOIEEEEEEE :!: ne-a disperat cu norocul dumnealui :lol: :lol: ) si sa nu-l uitam pe Straulescu Mihai care a intretinut antrenul muzical si caruia pe aceasta cale ai multumesc .
:idea: Acum propunerea mea ar fi : De ce nu se fac doua Baluri, unu ...Deschide anul pescare la inceputul anului si al doilea inchide anul pescare la sfarsitul anului ,asa ca o retrospectiva :?: :D :D ,la primul facem planuri si la al doilea sa vedem ce am facut. Ce spuneti?? ;)
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by nexu »

Mai rarut, e mai dragut intotdeauna!!! 8-)
0762 747 895...0732 085 740
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by nexu »

Dumitrescu Iancu wrote:Cred ca si la Rebeu tot...paiele sunt de vina!!! :lol: :lol: :lol:
Hauoleo, da` greu le mai trece frate...s`au facut un milion de poze si inca nu e niciuna pe site...Lorelai, nu ne incanti tu cu cateva fotografii???
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by valic »

PETREMAN wrote:Super bine a fost!!! Mutumesc tuturor participantilor, care au facut ca distractia sa fie la ea acasa .Totodata multumesc organizatorilor care ne-au pregatit un frumos program(masa,concursurile si tombola la care MAHOIEEEEEEE :!: ne-a disperat cu norocul dumnealui :lol: :lol: ) si sa nu-l uitam pe Straulescu Mihai care a intretinut antrenul muzical si caruia pe aceasta cale ai multumesc .
:idea: Acum propunerea mea ar fi : De ce nu se fac doua Baluri, unu ...Deschide anul pescare la inceputul anului si al doilea inchide anul pescare la sfarsitul anului ,asa ca o retrospectiva :?: :D :D ,la primul facem planuri si la al doilea sa vedem ce am facut. Ce spuneti?? ;)
da inca unul la juma' de an ce are ..... ? :o
Valic
0744 644 368
p_m_1959
Posts: 93
Joined: 06 Nov 2009, 07:28

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by p_m_1959 »

Nexule s-a voalat filmu' bre(ala din aparat,sau nu mai are solutii ptr developat).
__________________________________
Ne nastem goi,uzi si flamanzi necazurile d-abia atunci incep!
User avatar
pytzy
Posts: 654
Joined: 02 Nov 2009, 15:19
Location: Bucuresti, Romania
Contact:

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by pytzy »

nexu wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Cred ca si la Rebeu tot...paiele sunt de vina!!! :lol: :lol: :lol:
Hauoleo, da` greu le mai trece frate...s`au facut un milion de poze si inca nu e niciuna pe site...Lorelai, nu ne incanti tu cu cateva fotografii???
Stai sa le aranjeze si Radu ca o fi si el obosit :roll: .... ;) eu, Costin si Radu am stat acolo de mai era putin si deschideau Restaurantul din nou si noi nu plecam acasa..norocu' lor ca am ramas fara tigari si eu si Costin... :lol: :lol: :lol:
Some day, and that day may never come... I may call upon you to do a service for me. But er... until that day, accept this, as a gift.
Just when I thought I was out... they pull me back in.

pitigoi.catalin@gmail.com
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by Lorelai »

Salut,
Hai ca incerc eu sa sparg gheata
http://img16.imageshack.us/slideshow/we ... 0282rt.jpg
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by nexu »

pytzy wrote: eu, Costin si Radu am stat acolo de mai era putin si deschideau Restaurantul din nou si noi nu plecam acasa..norocu' lor ca am ramas fara tigari si eu si Costin... :lol: :lol: :lol:
Pe mine cre` ca m`au rapit extraterestrii si mi`au sters memoria...nu`mi amintesc deloc, momentu` in care am plecat :lol:
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by Mihai Vinturache »

Eu de la bal direct la... Ei, nu chiar la spital, dar la cursuri, pana asta seara.
Asa ca abia acum am timp sa pun si eu ceva poze.
Cine doreste sa le vada si pe cele facute de mine (nu sunt toate de o foarte buna calitate - amator...) trebuie sa le descarce de aici:

http://dl.transfer.ro/BAL_PESCARI_2011- ... dc9014.rar
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by Lorelai »

Nici pe ale mele nu le consider o mare reusita, cred ca trebuie sa mai invat putin aparatul, in sensul ca eu sunt de vinaq, nu el.
Am in schimb mai multe bucati fimate, chiar in HD, la mine pe calculator si televizor le vad, dar nu stiu cum sa le postez,
O sa fac un transfer pe un disc si o sa-l duc maine la sediu, poate se ocupa 'inteleptii "de ele.
A fost o seara nemaipomenita !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by Lorelai »

Nexule, mai ales pe filme, ai ce sa (te ) vezi ! :D
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by modigliani »

Stimati prieteni , multumesc ( si-n numele doamnei mele ) pentru o seara minunata ! ( macar sa termin .... pseudospeach-ul ala , ca Samburestiu' ala nenorocit ... de bun ... mi-a facut figura ! )

Chiar a fost mult peste asteptari ! Sa avem un an bun , cel putin la fel de bun si frumos pe cat de bine ne-am simtit aseara !

.......................................

De la mine cateva poze aici : http://pescuitul.3xforum.ro/viewtopic.p ... 3552#43552
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by nexu »

Lorelai wrote:Nexule, mai ales pe filme, ai ce sa (te ) vezi ! :D
Aoleo, am pus`o , mai taie la montaj :lol:
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by Lorelai »

De ce, esti fotogenic ! :lol:
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
nexu
Posts: 319
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by nexu »

Doar atat???ma temeam ca sunt manga :lol:
0762 747 895...0732 085 740
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by rebeu »

Gataaaa! Au apărut şi... hummm... aia mai puţin harnici :lol: :lol: :lol:
Am o febra muscularăăă... de la ce-o fi? La dans am cam chiulit...

Pozele făcute de mine... (cam rare că tot aveam altceva de făcut) le găsiţi aici şi pe stil vechi aici.
Pentru amatorii de off-line, arhiva am pus-o aici.

Dacă sunteţi de acord să-mi trimiteţi mie toate pozele şi filmuleţele, le alătur celor deja afişate mai sus.

Băi nene! Cum faceţi de mereu mă simt privilegiat c-am avut ocazia să fiu cu voi?
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by Lorelai »

Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by costin stefanescu »

neata' fratilor,pt mine ziua de ieri nu se pune,am fost cazut in cap :lol:,n-am putut nici macar sa deschid calculatorul,ce sa zic a fost senzational,de fapt nici nu avea cum sa iasa altfel cu asa oameni,va multumesc prieteni si am dovedit ca putem crea o atmosfera super cu asa oameni de calitate,deasemenea o surpriza nemaipomenita ne-au facut-o iesenii,Mihai si Ducu care au venit tocmai de la Iasi sa participe la petrecerea noastra,bravo fratilor,santeti tari :D ,singura parere de rau este pt cei care din diferite motive nu au putut sa ne fie alaturi,felicitari tuturor,am inceput anul pescaresc cu dreptul !!!!!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Prieteni, sa ne pregatim de Balul APC 21 !

Post by cezar »

Avand in vedere ca "s-a dat stingerea" dupa ora 6,00 dimineata, cred si eu ca a fost bine !
Iar surpriza facuta de prietenii din Iasi...ce sa mai spun, a fost desavarsita ! :lol: :lol: :lol:

Se retine si ideea unei petreceri "de toamna". Poate o facem chiar in afara Bucurestiului, la "aer curat". Poate un Snagov, ce ziceti ? :D :D :D
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”