Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by costin stefanescu »

bravo Cristi,mai ales cu poza lui Mahoe-tinerete fara batranete e de album,intradevar,a fost de nota 20 !!!!!
Valentin Petrovici

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by Valentin Petrovici »

Minunată atmosferă și aici. Felicitări tuturor participanților. Mă bucură că nimic nu ne poate opri.
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by valic »

Intr-adevar, bravo curajosilor, nu ori si cine ar fi plecat pe o asemena APA (cota), toate au fost reusite depline, indiferent ca unii au prins mai mult sau altii si mai mult ........... felicitori TUTUROR ..........

Cele bune.
Valic
0744 644 368
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by Dan T »

In primul rind imi cer scuze ca nu am postat nimic pina acum dar timpul meu a fost ocupat in totalitate cu santierul din casa.
Iesirea de pe Sfintu' a fost superba, bine organizata si gustoasa la propriu si la figurat.
Trebuie repetata. Culmea este ca a mea sotie, care nu vrea sa mai auda de Delta, vrea sa vina la urmatoarea tura ... mare succes, mare realizare :D Si asta dupa ce a vazut pozele...
Astept urmatoarea iesire la berica :D
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by CRISTI DINU »

Dan T wrote:In primul rind imi cer scuze ca nu am postat nimic pina acum dar timpul meu a fost ocupat in totalitate cu santierul din casa.
Iesirea de pe Sfintu' a fost superba, bine organizata si gustoasa la propriu si la figurat.
Trebuie repetata. Culmea este ca a mea sotie, care nu vrea sa mai auda de Delta, vrea sa vina la urmatoarea tura ... mare succes, mare realizare :D Si asta dupa ce a vazut pozele...
Astept urmatoarea iesire la berica :D
foarte convingator, dar ..de tantari ati relatat ? :D
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by CRISTI DINU »

am patit si eu la insistentele neveste -mi, veneam fara peste, sa se convinga ca ma duc pe garla, m-a insotit,mai mult de o zi nu a rezistat si culmea ,mai si prindeam ,a trebuit sa facem cale-n toarsa ,este mai sensibila :D
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by Ono »

CRISTI DINU wrote: veneam fara peste, sa se convinga ca ma duc pe garla
:lol:
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by CRISTI DINU »

Ono wrote:
CRISTI DINU wrote: veneam fara peste, sa se convinga ca ma duc pe garla
:lol:
razi, tu razi ono..,nu este prima nici ultima cand se intampla sa nu vin cu peste acasa, ori nu prind ori eliberez ..! :D
cred ca la toti se intampla. :lol:
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
Piranya
Posts: 14
Joined: 13 Apr 2010, 11:59
Location: Bucuresti

Re: Dor de Delta - 9/13 iunie 2010

Post by Piranya »

Scriu si eu cu mare intarziere :D .... A fost super ieseala , pot spune ca am prins si ceva peste :lol: (defapt eu cred ca am castigat si concursul *cea mai mare captura*) Gulasul *legiunea straina* si borsul de peste al lui Dl Cezar au fost super , numai sa ma gandesc un pic si mi se face pofta !!! ( :mrgreen: se poate sa primesc retetele pe mesaj privat? nu de alta dar e sotia gravida(mint) si i-am facut pofta povestindu-i) :lol:
Tot cu ocazia asta tin sa-i salut pe toti prietenii pescari prezenti la ieseala respectiva si abia astept sa vina ""data viitoare"" !
:!:
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”