Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel”

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel

Post by valibu »

Sambata la Costel.
Duminica am fost si noi, a fost o partida reusita.

Image

Uploaded with ImageShack.us
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel

Post by valibu »

Image

Uploaded with ImageShack.us
eugenb
Posts: 14
Joined: 16 Mar 2011, 12:31
Location: Voluntari
Contact:

Re: Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel

Post by eugenb »

Frumoasa partida ! , sper sa ma lase si pe mine timpul si vremea sa ajung in weekend pe acolo .
eugenb
Posts: 14
Joined: 16 Mar 2011, 12:31
Location: Voluntari
Contact:

Re: Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel

Post by eugenb »

Am fost sambata pe aici si am fost informat ca protoclul nu mai este valabil, motivul .. concursul care trebuia sa aiba loc acolo si a fost anulat si nu s-a anuntat nimic , asa ca " balta nu mai e la asociatie, asa sa le spuneti " . Pacat ca nu am stiut dinainte altfel alegeam alta balta , am preferat acolo pt distanta si pret.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel

Post by Albatrin »

eugenb wrote:Am fost sambata pe aici si am fost informat ca protoclul nu mai este valabil, motivul .. concursul care trebuia sa aiba loc acolo si a fost anulat si nu s-a anuntat nimic , asa ca " balta nu mai e la asociatie, asa sa le spuneti " . Pacat ca nu am stiut dinainte altfel alegeam alta balta , am preferat acolo pt distanta si pret.
Din păcate nici noi nu am stiut nimic de "ruperea unilaterală a protocolului". Este adevărat că nu l-am anunţat pe Costel de anularea concursului la plută şi pentru asta, la vremea respectivă, mi-am cerut scuze personal, a fost o scăpare pe care o regret iar situatia creată am crezut că o vom rezolva împreună.
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
eugenb
Posts: 14
Joined: 16 Mar 2011, 12:31
Location: Voluntari
Contact:

Re: Protocol între APC21 şi Administraţia „Lilieci-La Costel

Post by eugenb »

Oricum dupa 5 iesiri anul asta acolo pot sa spun ca balta nu merita nici pretul redus de care beneficiam de 40 de lei , asa ca mare pierdere nu prea este , pescarii sau imputinat din ce in ce mai mult pe balta , dovada ca peste prea nu prea mai are si cum s-a pripasit pe acolo somnul ala mic "american" ultima partida a fost chiar enervanta din cauza lui, daca asociatia contribuia cu ceva in mentinerea acestui protocol ar fi bine sa se orienteze in alta parte .
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”