Situatia la zi - permise + PG-uri

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

Lotul I (acte preluate intre 19-21 ianuarie) de PG-uri Giurgiu + Calarasi a sosit. Cine a cerut doar aceste PG-uri, poate veni sa le ridice.
Cine face parte din acest lot si a cerut si PG-uri de Tulcea si Teleorman va mai astepta putin :oops: - dar nu prea mult.

Lotul II (acte preluate intre 22-30 ianuarie), tot pentru Giurgiu si Calarasi, va fi rezolvat pana pe 12 februarie. Speram ca si Tulcea si Teleroman sa vina la timp pentru acest lot.

Toate cererile de permise ARBDD au fost rezolvate si isi asteapta proprietarii la biroul asociatiei. S-au rezolvat si cererile de permise de barca, respectiv auto.

PS- din lotul I, nu a sosit permisul de Calarasi pentru dl. Lazarescu Adrian. Probabil s-a ratacit pe la frontieristi, dar il cerem din nou si il aducem cat de repede se poate.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

Situatia la zi a permiselor rezolvate, care asteapta sa fie ridicate de la biroul asociatiei:

1. toate solicitarile depuse pana pe 30.01.2015 inclusiv, pentru judetele Giurgiu, Calarasi, Teleorman. La Tulcea s-a schimbat procedura de eliberare, iar PG-urile le asteptam in cateva zile, pentru toti cei care au depus actele pana pe 30.01.2015.

2. S-a rezolvat si PG-ul dlui Lazarescu Adrian, deci, se poate prezenta la ridicare.
User avatar
Tony
Posts: 321
Joined: 02 Jun 2013, 18:48
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by Tony »

Va salut ...am o intrebare...unde se pot posta propuneri in legatura cu " programul de activitati in 2015 "...??????

Am cautat o rubrica si nu am gasit ..!!
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu )
0722132992
bedros_a@yahoo.com
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by Mihai Vinturache »

Tony, in curand vom posta o propunere de program care, ca si in alte dati, va putea accepta imbunatatiri si adaugiri.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

Tony wrote:Va salut ...am o intrebare...unde se pot posta propuneri in legatura cu " programul de activitati in 2015 "...??????

Am cautat o rubrica si nu am gasit ..!!
Tony, pe pagina Home, gasesti, pe stanga, Planul de activitati. Daca ai sugestii, propuneri, comentarii, poti deschide un topic pe forum ca sa putem discuta.
audi2004
Posts: 89
Joined: 23 Apr 2010, 12:05

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by audi2004 »

salutari tuturor, cumva au sosit pg-urile de la tulcea???. multumesc.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

audi2004 wrote:salutari tuturor, cumva au sosit pg-urile de la tulcea???. multumesc.
Nu au sosit. Am vorbit chiar azi, mi-au promis ca ..."in curand". Nu stiu ce naiba mosesc la ele, dar vor veni curand, asta este sigur.
Motivul esta ca se schimba procedura...
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

In schimb, s-au rezolvat inca 168 de permise cu PG-uri de Giurgiu, Calarasi, Teleorman. Adica, pentru acei dintre dvs. care au depus actele pana pe 6 februarie inclusiv.

Din pacate, la Giurgiu au fost omise doua persoane: dnii. Antonescu Alexandru si Preda Viorel. Evident, vor fi solutionati la tura urmatoare.
User avatar
alexantonescu
Posts: 19
Joined: 20 Feb 2015, 08:07
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by alexantonescu »

cezar wrote:In schimb, s-au rezolvat inca 168 de permise cu PG-uri de Giurgiu, Calarasi, Teleorman. Adica, pentru acei dintre dvs. care au depus actele pana pe 6 februarie inclusiv.

Din pacate, la Giurgiu au fost omise doua persoane: dnii. Antonescu Alexandru si Preda Viorel. Evident, vor fi solutionati la tura urmatoare.
Buna seara d le Chioibasu.
In ceea ce ma priveste nu este omisiunea celor de la Giurgiu, eu nu am depus cerere pentru PG de Giurgiu, intrucat l am obtinut prin cerere directa catre ei in cursul lunii ianuarie - fac precizarea ca sa nu asteptati PG ul meu...altfel multumesc de veste, ma prezint cat de curand sa ridic restul de documente pentru mine si prietenul meu Mugur.
Toate cele bune!
Alex Antonescu
Psychodoc Fishing Team - Fisherman and Friends
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

alexantonescu wrote:
cezar wrote:In schimb, s-au rezolvat inca 168 de permise cu PG-uri de Giurgiu, Calarasi, Teleorman. Adica, pentru acei dintre dvs. care au depus actele pana pe 6 februarie inclusiv.

Din pacate, la Giurgiu au fost omise doua persoane: dnii. Antonescu Alexandru si Preda Viorel. Evident, vor fi solutionati la tura urmatoare.
Buna seara d le Chioibasu.
In ceea ce ma priveste nu este omisiunea celor de la Giurgiu, eu nu am depus cerere pentru PG de Giurgiu, intrucat l am obtinut prin cerere directa catre ei in cursul lunii ianuarie - fac precizarea ca sa nu asteptati PG ul meu...altfel multumesc de veste, ma prezint cat de curand sa ridic restul de documente pentru mine si prietenul meu Mugur.
Toate cele bune!
OK, va astept !
audi2004
Posts: 89
Joined: 23 Apr 2010, 12:05

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by audi2004 »

multumesc pentru raspuns, domn Presedinte, asteptam. toate cele bune.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

In sfarsit, au sosit PG-urile de TULCEA pentru toti cei care au solicitat pana in data de 13.02.2014, inclusiv.
tdf
Posts: 301
Joined: 06 Feb 2014, 19:06

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by tdf »

Las'ca-i bine, am avut activitate, am stat cu ochii ca pe butelie pe anuntul d-lui Prezident.
Madalin
Posts: 4
Joined: 20 Feb 2015, 17:32

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by Madalin »

domnu cezar,nu va suparati 2014 sau 2015?
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

Madalin wrote:domnu cezar,nu va suparati 2014 sau 2015?
Evident ca 2015. Sorry ! :oops:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

S-au rezolvat cererile depuse pana pe 19.02.2015, inclusiv. Toate destinatiile : Giurgiu, Calarasi, Teleorman, Tulcea.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

Cererile depuse pana in data de 26 februarie 2015, rezolvate integral. Va asteptam sa preluati permisele.
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by ioanrv »

Cele depuse in 05.03.2015 or fi gata pana joi, sa ma cuplez cu Targul ? :)
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Situatia la zi - permise + PG-uri

Post by cezar »

Da, au sosit!

Toate cererile depuse pana pe 5 martie inclusiv, isi asteapta beneficiarii la biroul nostru. :D
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”