PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

manu
Posts: 75
Joined: 14 Mar 2010, 12:11

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by manu »

Rugaminte inregistrare pt participare iesire (pescuit?) Chilia Veche

Sebastian Desaga + insotitor
Seria 2
Cazare: preferabil vila eventual casuta (daca alti 16 participanti platesc inaintea lui/ lor);

informatii generale: alti 2 participanti deja au platit in contul asociatiei avansul de 30% asa ca .... fuguta la banca baieti; programul este intre 9-17 zilnic; program prelungit in unele super/ hiper magazine!

Multumesc.
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

Manu te rog sa precizezi suma achitata si numele participantilor pentru care s-a facut plata.

La cafeneaua de maine se poate achita avansul pentru Chilia Veche.

Va rog sa nu uitati ca numai achitarea avansului va asigura rezervarea locului.
manu
Posts: 75
Joined: 14 Mar 2010, 12:11

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by manu »

Dan T wrote:Manu te rog sa precizezi suma achitata si numele participantilor pentru care s-a facut plata.

Va rog sa nu uitati ca numai achitarea avansului va asigura rezervarea locului.[/b]

Marian Manea
Marius Sergiu Paul

Total: 300 RON
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

Manu, maine la cafenea se discuta toate amanuntele si se fac plati. Lista ramane valabila pentru rezervarile facute.
Tocmai asta este scopul intalnirii de maine.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by cezar »

Deci, cele doua variante de plata avans sunt:

1. prin banca, cum a facut Manu
2. la Cafenea

Cei care platescprin banca sunt rugati sa posteze si aici, cu precizari: ce si cand au platit si mai ales, pentru cine.
Zisu
Posts: 19
Joined: 12 Mar 2010, 11:10
Location: Bucuresti

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Zisu »

Confirm, pentru mine si George Petricescu (Pistruiatul), perioada 24-30 martie
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

Smaranda Ion si Jinga Nicusor au renuntat.
Ionut
Moderator
Posts: 158
Joined: 26 Jan 2014, 11:50
Location: Bucuresti

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Ionut »

Si eu vreau tot in a doua serie. Achit avansul maine la cafenea. Cat trebuie achitat avans ? Nu am nici barca asa ca vreau sa inchiriez una. Trebuie sa fac rezervare si pentru barca ?
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

M-a sunat Vlad Stanescu. Nu poate ajunge maine la cafenea, confirma seria 2 la casuta si va plati luni la sediu.
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

IonutD wrote:Si eu vreau tot in a doua serie. Achit avansul maine la cafenea. Cat trebuie achitat avans ? Nu am nici barca asa ca vreau sa inchiriez una. Trebuie sa fac rezervare si pentru barca ?
150 lei.

Cat despre barci, discutam la cafenea maine. Trebuie luat in calcul ca nu sunt decat 2 barci cu motor de inchiriat iar acestea trebuie folosite de cel putin 2 persoane. Mai exista 2 barci fara motor care vor fi echipate cu motoarele de 6 CP ale APC 21..
fatdaddy wrote:Pot aduce un motor de 6CP in 2t cu rezervor de 12l, daca este nevoie, insa imi doresc sa folosesc una din barcile cu 25cp. Problema va fi sa-mi gasesc un partener de spining.
Este vreun amator ?
Andrei Riga a facut o mentionat ca doreste sa rezerve barca cu motorul de 25 CP, punand la dispozitie motorul lui de 6 CP
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

Bobo77 wrote:Dragilor cu o oarecare întârziere pe forum, cer permisiune şi totodată acordul dumneavoastră şi al organizatorilor de a mă introduce pe lista seriei 1. Cu drag Bobo!!! Apropo La Mulţi Ani !!! .........................şi fir întins tuturor
Esti in capul listei seria 1 :D
Bobo nu uita sa-mi aduci actele pentru vizat daca vii in Bucuresti pana plecam la Tg. Ocna.
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

cezar wrote:@Vladstanescu

APC 21 va participa cu toata flota. Vedem ce facem cu paza. Poate facem o cheta si punem o caraula, ceva...vedem.
La 600 m de pensiune este cantonul Politiei de Frontiera, le putem lasa acolo eventual.
Totusi, propunerea lui Cezar este cea mai buna. Punem cativa leuti si stam linistiti.
Zisu
Posts: 19
Joined: 12 Mar 2010, 11:10
Location: Bucuresti

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Zisu »

Zisu wrote:Confirm, pentru mine si George Petricescu (Pistruiatul), perioada 24-30 martie
Costin Serban (zisu) seria 2
vladstanescu
Posts: 241
Joined: 28 Jan 2014, 14:15

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by vladstanescu »

Fratilor am venit de la munte..... si gata ... miine bag banu ' O sa sun sa vad cum si ce fel. 2 persoane. Vlad STanescu si Iliescu Stefan.
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

Avansul pentru Chilia Veche a fost achitat. Pensiunea este rezervata pentru APC 21.
vladstanescu
Posts: 241
Joined: 28 Jan 2014, 14:15

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by vladstanescu »

Daca considerati util, avand in vedere ca nu se stie niciodata... ca dupa terminarea listelor pentru o serie ( adica avans platit ) sa se faca o lista de asteptare... ( ca la avion :-) ) .. cu persoane care s-au trezit prea tarziu sau care nu au mai apucat... in caz ca cineva in ultima clipa are probleme si nu mai poate veni chiar daca avansul a fost platit. Ar fi pacat sa se intimple ca cineva sa stea pe afara... daca cineva fortat de imprejurari e nevoit sa renunte... si in felul asta isi poate recupera si avansul. E doar o propunere. Se poate face lista pentru fiecare din serii... si cred ca seria 2 va fi cea mai aglomerata.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dumitrescu Iancu »

vladstanescu wrote:Daca considerati util, avand in vedere ca nu se stie niciodata... ca dupa terminarea listelor pentru o serie ( adica avans platit ) sa se faca o lista de asteptare... ( ca la avion :-) ) .. cu persoane care s-au trezit prea tarziu sau care nu au mai apucat... in caz ca cineva in ultima clipa are probleme si nu mai poate veni chiar daca avansul a fost platit. Ar fi pacat sa se intimple ca cineva sa stea pe afara... daca cineva fortat de imprejurari e nevoit sa renunte... si in felul asta isi poate recupera si avansul. E doar o propunere. Se poate face lista pentru fiecare din serii... si cred ca seria 2 va fi cea mai aglomerata.
Ideea e buna, a fost deja discutata si se va aplica pentru seria 2.
User avatar
CRISTI DINU
Posts: 447
Joined: 12 May 2010, 21:17
Location: Bucuresti

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by CRISTI DINU »

Pentru lista de asteptare hop-top si eu,multumesc. :D
Adrenalina inpinge pistonul
Pescuitul te intinereste !
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by Dan T »

CRISTI DINU wrote:Pentru lista de asteptare hop-top si eu,multumesc. :D
Varianta de cazare CASUTE are inca locuri disponibile. Sa inteleg ca doresti la VILA?
fatdaddy
Posts: 229
Joined: 30 Aug 2010, 15:01
Location: Bucuresti

Re: PESCUIT DE PRIMAVARA - CHILIA VECHE

Post by fatdaddy »

Trec si eu joi pe la sediu si las un avans. Nu reuseam sa-mi gasesc "documentele" de pescuit, inclusiv permisul de navigatie si eram usor dus cu pluta. Acum m-am linistit, le-am gasit si vin si eu sa-mi platesc si "taxele" pe anul asta.
Andrei Riga
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”