ANUNT IMPORTANT

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Post Reply
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

ANUNT IMPORTANT

Post by cezar »

Consiliul Director al APC 21, intrunit in sedinta extraordinara, a hotarat urmatoarele:
1. a constatat incheierea, la capatul a patru ani, a mandatului Consiliului Director validat pe 12 decembrie 2009 si a efectuat o scurta analiza a realizarilor si nerealizarilor din perioada scursa de la infiintare pana in prezent; s-au adresat multumiri membrilor vechii echipe si s-a hotarat ca Raportul de activitate din perioada 2009-2013 va fi prezentat in cadrul unei ADUNARI GENERALE EXTRAORDINARE, la sfarsitul lunii martie-inceputul lunii aprilie 2014, odata cu analiza datelor financiare si aprobarea bilantului contabil.

2. a constituit o noua echipa de conducere, care va fi validata cu ocazia aceleasi Adunari Generale. Noua echipa, care prezinta si unele noutati, este urmatoarea:

Presedinte: Cezar Dan Chioibasu
Secretar/Purtator de cuvant: Iancu Dumitrescu
Vicepresedinti:
Mihai-Octavian Vinturache
Costin Dragos Stefanescu
Petre Mainescu
Membri:
Dumitru Ioan Stoica
Daniel Gheorghe
Cristian Rene Nedelcu
Valeriu Coff
Dumitru Viorel Neagu

3. a hotarat, in unanimitate si in concordanta cu Statutul APC 21, adresarea invitatiilor de a deveni membri asociati ai APC 21 domnilor Mircea Dumitru Bobe si Dan Razvan Talangescu.
Le uram bun venit in randul conducerii asociatiei si parcursuri pline de realizari.
Validarea celor doi membri noi se va face in urmatoarea Adunare Generala a APC 21.

NB - noutatile le-am marcat cu rosu.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: ANUNT IMPORTANT

Post by Dumitrescu Iancu »

Rog colegii din CD sa-si nominalizeze zilele din saptamana cand pot fi prezenti la sediu, asa cum am stabilit, impreuna , la ultima sedinta.
User avatar
Dan T
Posts: 684
Joined: 08 Jun 2010, 13:27
Contact:

Re: ANUNT IMPORTANT

Post by Dan T »

Poimaine, vineri, vin si eu.
User avatar
PETREMAN
Moderator
Posts: 892
Joined: 23 Mar 2010, 10:08
Location: BUCURESTI
Contact:

Re: ANUNT IMPORTANT

Post by PETREMAN »

Astazi vin eu cu Mircea asa cum am stabilit cu Cezar....ajungem pe la ora 16.
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”