Iesire in Delta

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Post Reply
User avatar
vorvorou
Posts: 15
Joined: 31 Jul 2012, 15:36
Location: Bucuresti

Iesire in Delta

Post by vorvorou »

Buna seara,

Inainte de a enunta tema am sa ma prezint: Dorian, 44 ani, Bucuresti. Sunt de 2 ani membru la "21" dar m-am multumit sa citesc forumul pana acum.

Revenind la tema: as vrea sa ies dupa 1 septembrie cateva zile pe Dunare sau in Delta. Daca se formeaza un grup, sau vreti sa incercam sa organizam o iesire, ma abonez din start. Am o laguna 480 cu 15cp, in masina am min 3 locuri disponibile. Dat fiind faptul ca nu am timp sa intru regulat pe forum, am rugamintea sa-mi dati de stire la 0723066073 sau dorian.radu@gnosa.ro daca va vine vreo idee.

Am vazut acum ca s-a organizat o iesire pe Dunare sapt asta, imi pare rau ca am ratat-o, tocmai pt ca nu prea am timp sa intru pe forum...dar am sa incerc sa fiu mai silitor :)

TOate bune si fire intinse la maximum 8-)
Adevarata savoare a vietii se gaseste inlauntrul vostru - Osho
Ono
Posts: 687
Joined: 23 Dec 2009, 05:37
Location: Bucuresti

Re: Iesire in Delta

Post by Ono »

In ce oras esti?
User avatar
johnnie
Posts: 99
Joined: 31 Mar 2010, 15:47
Location: bucuresti
Contact:

Re: Iesire in Delta

Post by johnnie »

Inainte de a enunta tema am sa ma prezint: Dorian, 44 ani, Bucuresti.
Liberatea mea se termina acolo unde incepe libertatea celuilalt
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Iesire in Delta

Post by Albatrin »

Prieteni, aşa cum am vorbit la telefon acum câteva zile cu "vorvorou", în săptămâna 24-30 septembrie, mai precis între 26-30, vom organiza o ieşire la Crişan, iar dorinţa este să câştigăm zilele de miercuri şi duminică prin deplasarea la Crişan prin Murighiol, miercuri dimineaţa la dus şi duminică seara la întors. Pentru asta vrem, dacă vom găsi posibilităti de tractare, să folosim bărcile şi motoarele asociaţiei şi bineânţeles cele ale celor care se alătura nouă. Detalii peste o zi sau două, cel mult.
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
User avatar
bog_da
Posts: 137
Joined: 23 Feb 2011, 12:34
Location: Bucuresti

Re: Iesire in Delta

Post by bog_da »

Buna dimineata stimati colegi.

Ma declar interesat de o astfel de iesire. Vin impreuna cu fiul si ne transportam cu barca proprie din dotare.
Cazare in Crisan? Care sunt variantele la care v-ati gandit?

Sa aveti o zi mai buna.
Bogdan
Tel. 0747 270 552
E-Mail: b.danulet@gmail.com
User avatar
vorvorou
Posts: 15
Joined: 31 Jul 2012, 15:36
Location: Bucuresti

Re: Iesire in Delta

Post by vorvorou »

salutare,

ma inscriu!
Adevarata savoare a vietii se gaseste inlauntrul vostru - Osho
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Iesire in Delta

Post by Albatrin »

vorvorou wrote:salutare,

ma inscriu!
Ok, atunci înscrie-te aici http://forum.pescarclub21.ro/viewtopic.php?f=13&t=1773
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”