Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by Mihai Vinturache »

Dane, asa cum ati vazut in programul de activitati, pentru anul asta ne-am propus deja cateva concursuri. Nu de alta dar pescarul, mai ales cel sportiv, este animat de spiritul competitiei. Pe de alta parte, noi (ma exprim in numele conducerii asociatiei) am spus mereu ca initiative pot avea oricare dintre membrii APC 21. Mai mult decat atat, astfel de initiative sunt chiar dorite, pentru ca nu putem sa facem singuri fata unui program bogat. Si daca o idee, o initiativa se dovedeste realizabila si are adepti, va primi, in masura posibilului, si sprijinul nostru "oficial" si organizatoric.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
mikcutu
Posts: 751
Joined: 26 Oct 2009, 09:53

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by mikcutu »

cezar wrote:Pentru ca propunerea mea este socotita ca fiind de interes, voi lua legatura cu colegii de la APS.
In varianta ca si ei accepta, vom trece la aspectele concrete: date, locatii, numar de participanti, sistem de punctaj, etc.
Evident, de comun acord si cu adversarii.
Apoi vom face anuntul concret, pe forumul nostru.
cei din APS au dat un raspuns?
Za dacs cam from za tracs!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by cezar »

mikcutu wrote:
cezar wrote:Pentru ca propunerea mea este socotita ca fiind de interes, voi lua legatura cu colegii de la APS.
In varianta ca si ei accepta, vom trece la aspectele concrete: date, locatii, numar de participanti, sistem de punctaj, etc.
Evident, de comun acord si cu adversarii.
Apoi vom face anuntul concret, pe forumul nostru.
cei din APS au dat un raspuns?
Nup !!! :D
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by Dumitrescu Iancu »

mikcutu wrote:
cezar wrote:
cei din APS au dat un raspuns?
Nup !!! :D
Am discutat azi cu Vasile Mitrea...APS-ul este de acord, vom disuta asupra amanuntelor incepand cu zilele urmatoare.
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by Lorelai »

Eram si eu curios, dar in acelasi timp sigur ca atunci cand veti avea ceva nou de anuntat o veti face.
Si putin sceptic visavis de raspunsul lor. De aceea am scris ca putem folosi ideea in interes propriu.
Dar eu ii cunosc mai putin, asa ca raman curios in continuare.
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
panciup1957
Posts: 36
Joined: 04 Nov 2009, 10:32

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by panciup1957 »

Sper sa nu aiba soarta pescuitului la copca!(conform programului???)
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by Dumitrescu Iancu »

panciup1957 wrote:Sper sa nu aiba soarta pescuitului la copca!(conform programului???)
Daca citesti mai bine, au fost cateva iesiri la copca pe Snagov...Din pacate, rezultatele au tins mereu spre zero...
panciup1957
Posts: 36
Joined: 04 Nov 2009, 10:32

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by panciup1957 »

Nu m-am referit la actiunile unor membri ai A.P.C.21,ci la activitati prevazute in programul APC
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by Dumitrescu Iancu »

panciup1957 wrote:Nu m-am referit la actiunile unor membri ai A.P.C.21,ci la activitati prevazute in programul APC
Da, si eu tot la actiunea prevazuta in program (concurs la copca pe SNAGOV) m-am referit...Din moment ce testarile colegilor nostri s-au soldat cu rezultate zero, chiar mai avea rost sa facem un concurs?
Iar, la modul general, programul de activitati este orientativ...Nu ne-am propus si nu am promis ca programul va fi respectat cu sfintenie...Ca si in anii trecuti, unele activitati nu vor avea loc, din varii motive, in schimb vor apare alte propuneri, care se vor finaliza, asa cum s-a mai intamplat...
Ne cerem scuze,daca, fara sa vrem, v-am incurcat programul pe care vi l-ati stabilit, sau, mai rau, daca v-am irosit ceva zile de concediu, special obtinut pentru acest concurs...
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by cezar »

panciup1957 wrote:Sper sa nu aiba soarta pescuitului la copca!(conform programului???)
Pai, Petrica, acest concurs amical (bilaterala APC 21 vs. APS) nici nu este in program. Este EXTRA !
Referitor la Concursul la copca. Daca prospectarile nu ne-au convins ca se prinde (cat de cat) peste, n-avea rost sa facem concurs.
User avatar
costinelo
Posts: 180
Joined: 20 Feb 2011, 13:32
Location: Ploiesti

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by costinelo »

Dumitrescu Iancu wrote:Din moment ce testarile colegilor nostri s-au soldat cu rezultate zero, chiar mai avea rost sa facem un concurs?
Cum poti sa spui asa ceva,Iancule!Ai uitat de capturile lui Pauleta din data de 05.02.2012 ? (vezi pozele de la Snagov). :lol:
Aventurile sunt facute pentru a fi aventuroase.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by Dumitrescu Iancu »

costinelo wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Din moment ce testarile colegilor nostri s-au soldat cu rezultate zero, chiar mai avea rost sa facem un concurs?
Cum poti sa spui asa ceva,Iancule!Ai uitat de capturile lui Pauleta din data de 05.02.2012 ? (vezi pozele de la Snagov). :lol:
Pai, da, ploiesteanul ce putea sa faca? doar sa toarne si el nitel ...gaz pe foc !!! :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Mi-a venit o idee (vă miraţi)?

Post by cezar »

costinelo wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Din moment ce testarile colegilor nostri s-au soldat cu rezultate zero, chiar mai avea rost sa facem un concurs?
Cum poti sa spui asa ceva,Iancule!Ai uitat de capturile lui Pauleta din data de 05.02.2012 ? (vezi pozele de la Snagov). :lol:
Da, erau din 5.02.2012...înainte de Hristos. :lol: :lol: :lol:
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”