Intrebare

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Sionut
Posts: 82
Joined: 25 Oct 2009, 18:26

Re: Intrebare

Post by Sionut »

Sa fie intr-un ceas bun. Mult succes in activitate si multe realizari va doresc !
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Intrebare

Post by Dumitrescu Iancu »

Multumim,Ionut!
User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Intrebare

Post by ghinozo »

no'...ghini v am ' gasit bunii' mei,sa ne fie de bine,multa bafta si la multi ani!!!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Intrebare

Post by Dumitrescu Iancu »

Bine ai venit,Marius,da' mai scuipa si tu in san,poate mai scapi de bafta aia,sa nu devina molipsitoare! :lol:Cred ca numai de la blestemata aia de goarna ti se trage! :lol: :lol:
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Intrebare

Post by Eugen Fetes »

Dumitrescu Iancu wrote:Bine ai venit,Marius,da' mai scuipa si tu in san,poate mai scapi de bafta aia,sa nu devina molipsitoare! :lol:Cred ca numai de la blestemata aia de goarna ti se trage! :lol: :lol:

Eu cred ca i s-a alterat carnea care i s-a oferit... de-a lungul timpului... :D
0745578278
bobo250969
Posts: 3
Joined: 26 Oct 2009, 22:16
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intrebare

Post by bobo250969 »

va doresc MULTI MULTI ANI si bunul simt sa fie prezent in tot si toate
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Intrebare

Post by Mihai Vinturache »

Bine ai venit Ionute si bine ti-am auzit goarna Mariuse!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Intrebare

Post by Mihai Vinturache »

Eugene, in sfarsit ai aparut!
Tocmai incepusem sa ma intreb pe unde esti.
Bine ai venit!
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
Eugen Fetes
Posts: 465
Joined: 27 Oct 2009, 08:43

Re: Intrebare

Post by Eugen Fetes »

Grasane, a durat ceva pana am aflat de existenta acestui club. Tot ce stiam era la nivel de zvonistica, dar este bine ca s-a avansat.
0745578278
Armand
Posts: 205
Joined: 27 Oct 2009, 09:37

Re: Intrebare

Post by Armand »

Salutare Prieteni!

Felicitari si "succesuri" la inceput de drum!

Trebuie sa va aduc un cadou de Casa Noua :D
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Intrebare

Post by cezar »

Armand wrote:Salutare Prieteni!

Felicitari si "succesuri" la inceput de drum!

Trebuie sa va aduc un cadou de Casa Noua :D
Multumim, Armand, de vorbe bune si te asteptam cat mai des in "Casa noastra noua" !
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: Intrebare

Post by savu alexandru »

Sper sa fie bine! Am contactat deja alti impatimiti ai pescuitului si vor sa se "alinieze" la aceasta asociatie/club! Important este sa le spunem ceva concret nu parerea fiecaruia! Partea trista este, din experiente anterioare, cu o parte din actualii membri, ca unii sunt foarte ranchiunosi si nu realizeaza ca si altii au dreptate! Sper sa trecem peste acest "handicap" si sa "cohabitam"/convietuim in conditii civilizate!
Urari de bine tuturor!
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Intrebare

Post by valic »

Iancule,

Ca purtator de cuvant al asociatiei noastre, te rog sa iei act de postarea dlui. Savu si sa-i explici frumos ca aici nu dorim sa ne balacarim si ca nu acceptam exprimari "neportivite", altfel risca sa fie penalizat.
In ceea ce priveste parerile, fiecare e liber sa-si exprime propriile pareri, atata timp cat o face in limitele bunului sint si in spiritul regulamentului forumului.

Cele bune.
Valic
0744 644 368
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Intrebare

Post by Dumitrescu Iancu »

savu alexandru wrote:Sper sa fie bine! Am contactat deja alti impatimiti ai pescuitului si vor sa se "alinieze" la aceasta asociatie/club! Important este sa le spunem ceva concret nu parerea fiecaruia! Partea trista este, din experiente anterioare, cu o parte din actualii membri, ca unii sunt foarte ranchiunosi si nu realizeaza ca si altii au dreptate! Sper sa trecem peste acest "handicap" si sa "cohabitam"/convietuim in conditii civilizate!
Urari de bine tuturor!
Bine ai venit,Sandule!Am marea rugaminte sa trecem peste tot cea fost,si sa o luam de la inceput,asa cum am facut si noi cu aceasta asociatie!Orice idei si propuneri constructive le vom discuta cu placere,si vom accepta solutiile altora,daca sunt corecte!Nu vom accepta insa inveninarea atmosferei si plata unor eventuale polite pe forumul nostru!De acord cu tine in a avea o "convietuire" civilizata,si de aceea iti spun inca odata,cu mare placere,bine ai venit! :lol:
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Intrebare

Post by Adar Marian »

valic wrote:Iancule,

Ca purtator de cuvant al asociatiei noastre, te rog sa iei act de postarea dlui. Savu si sa-i explici frumos ca aici nu dorim sa ne balacarim si ca nu acceptam exprimari "neportivite", altfel risca sa fie penalizat.
Ca sa fie treaba, treaba si adevarul, adevar, marturisesc ca nu stiu vreun moment in care nea Savu sa fi folosit expresii licentioase la adresa cuiva.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Intrebare

Post by cezar »

Adar Marian wrote:
valic wrote:Iancule,

Ca purtator de cuvant al asociatiei noastre, te rog sa iei act de postarea dlui. Savu si sa-i explici frumos ca aici nu dorim sa ne balacarim si ca nu acceptam exprimari "neportivite", altfel risca sa fie penalizat.
Ca sa fie treaba, treaba si adevarul, adevar, marturisesc ca nu stiu vreun moment in care nea Savu sa fi folosit expresii licentioase la adresa cuiva.
Ideea este ca au fost unele "clinciuri", dar tin de domeniul trecutului. Era alta casa, chiar "alt regim" !

Noi vrem sa cultivam prietenia si ceea ce este pozitiv, constructiv si are caracter de noutate. asta nu se poate face "cu zgura arderilor trecute" cum spunea George Tarnea intr-un poem al sau.
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Intrebare

Post by Adar Marian »

cezar wrote: Noi vrem sa cultivam prietenia si ceea ce este pozitiv, constructiv si are caracter de noutate. asta nu se poate face "cu zgura arderilor trecute" cum spunea George Tarnea intr-un poem al sau.
Dom' Cezar, intamplator stiti cine a spus "Iubesc prietenul care ma-njura si urasc dusmanul care ma lauda"?
Io nu stiu, da-mi place cum suna.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Intrebare

Post by cezar »

Adar Marian wrote:
cezar wrote: Noi vrem sa cultivam prietenia si ceea ce este pozitiv, constructiv si are caracter de noutate. asta nu se poate face "cu zgura arderilor trecute" cum spunea George Tarnea intr-un poem al sau.
Dom' Cezar, intamplator stiti cine a spus "Iubesc prietenul care ma-njura si urasc dusmanul care ma lauda"?
Io nu stiu, da-mi place cum suna.
Daca ma injura pe mine, OK !
Dar daca injura pe altul (al carui avocat nici ma car nu sunt) nu este in regula !
Cine vrea sa injure, sa o faca direct, fata in fata sau pe MP.
User avatar
rubliov
Posts: 190
Joined: 06 Nov 2009, 11:59

Re: Intrebare

Post by rubliov »

am stabilit ca ne imprietenim.si ca admitem interventiile la obiect si subiect.stie domnul Savu ceva insa nu cred ca este asociatia aia.asta-i alta si se doreste diferita .
savu alexandru
Posts: 132
Joined: 04 Nov 2009, 13:15

Re: Intrebare

Post by savu alexandru »

Nu a fost nici cea mai mica intentie sa jignesc pe cineva dar, din nefericire, au ripostat, vehement, cei care se simteau "cu musca pe caciula"!
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”