Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Adar Marian wrote:
cezar wrote: Cat despre accesul lui in Club, nu-l va primi fara acceptul vostru.
Asta a fost tare!... :D :D :D
Dom'le, dac-am ajuns sa fiu si deschizator de drum intr-o noua practica, anume cea a primirii in club prin vot, zau ca-s intr-adevar o personalitate - nu ca m-as fi indoit de asta pana azi.

PS. Nu stiu cat va amuzati voi, insa mie mi-ati facut ziua! :D :D :D
Obosi-si deh!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Petru Burian »

Miyagi wrote:Votul s-a infiintat inainte de Cezar in perioada pleistocenului cand membrii unei comunitati urmau pe cel ce rapunea dinozaurul.
In spiritul adevarului stiintific, este bine de stiut: intre disparitia dinozaurilor si "aparitia omului" s-au scurs proximativ 65.000.034 de ani :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Petru Burian on 01 Jun 2010, 11:21, edited 2 times in total.
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:Votul s-a infiintat inainte de Cezar in perioada pleistocenului cand membrii unei comunitati urmau pe cel ce rapunea dinozaurul.
In spiritul adevarului stiintific, este bine de stiut: intre disparitia dinozaurilor si "aparitia omului" s-au scurs proximativ 2.000.000.034 de ani :lol: :lol: :lol:
Asta a fost tare rau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Sa traiti Dom` Profesor!
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Greu n-ar fi sa scormonesti netu` dupa niste cifre ci sa accepti ideile fortate ale unora care considera ca detin adevarul absolut si mai rau sa accepti manipularea,dezinformarea sau mesajul distructiv din scrierile sale. De formatori de opinie sunt satul mai ales in zilele de astazi cand tot romanul se pricepe la sociologie politica.
Toata stima!
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Petru Burian »

Miyagi wrote:Asta a fost tare rau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Sa traiti Dom` Profesor!
Frate Miyagi, te rog sa corectezi citatul. Tot numarand la zerouri facui o greseala grosolana :o :o :o si nu se cade :lol: :lol: :lol:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:Asta a fost tare rau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Sa traiti Dom` Profesor!
Frate Miyagi, te rog sa corectezi citatul. Tot numarand la zerouri facui o greseala grosolana :o :o :o si nu se cade :lol: :lol: :lol:
Si care-i problema Dom` Profesor? Tot cifre sunt. Si ce-mi place cel mai tare e ca se poate zambi pe marginea lor. Am si un banc cu asa ceva. O sa-l bag la bancuri imediat.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:Asta a fost tare rau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Sa traiti Dom` Profesor!
Frate Miyagi, te rog sa corectezi citatul. Tot numarand la zerouri facui o greseala grosolana :o :o :o si nu se cade :lol: :lol: :lol:
Acu sa nu-mi spuneti ca va este frica sa nu va corecteze si pe dvs Neicusoru` :lol: .
User avatar
Petru Burian
Posts: 902
Joined: 25 Oct 2009, 09:56

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Petru Burian »

Miyagi wrote:Acu sa nu-mi spuneti ca va este frica sa nu va corecteze si pe dvs Neicusoru` :lol:
Io's prieten cu Neicusoru :D si oricum, sigur isi dadea seama ca este o greseala "de condei" :lol: :lol: :lol:
„Homo faber cyberneticus va deveni Homo humanis ecologicus”
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:Acu sa nu-mi spuneti ca va este frica sa nu va corecteze si pe dvs Neicusoru` :lol:
Io's prieten cu Neicusoru :D si oricum, sigur isi dadea seama ca este o greseala "de condei" :lol: :lol: :lol:
Poi da,da ` va tavalea un pic :D.
Oricum eu cred ca trece si asta si ar fi bine sa tragem si niste concluzii din toata tarasenia si sunt convins ca multi sau distrat pe seama noastra insa nu vor beneficia de rezultatele galcevei si poate ca multi si le si doresc. Pentru asta ii putem multumi cu totii lui Marian.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by cezar »

Miyagi wrote:
Petru Burian wrote:
Miyagi wrote:Acu sa nu-mi spuneti ca va este frica sa nu va corecteze si pe dvs Neicusoru` :lol:
Io's prieten cu Neicusoru :D si oricum, sigur isi dadea seama ca este o greseala "de condei" :lol: :lol: :lol:
Poi da,da ` va tavalea un pic :D.
Oricum eu cred ca trece si asta si ar fi bine sa tragem si niste concluzii din toata tarasenia si sunt convins ca multi sau distrat pe seama noastra insa nu vor beneficia de rezultatele galcevei si poate ca multi si le si doresc. Pentru asta ii putem multumi cu totii lui Marian.
Ce-o face acuma "neicushoru"? Doarme, serciushte, sau i-o fi cazut net-ul? :lol: :lol: :lol:
User avatar
Adar Marian
Posts: 561
Joined: 23 Oct 2009, 07:44
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Adar Marian »

Ce-o face acuma "neicushoru"?
Asa, asaaaa!
Rugati-va pentru sanatatea mea! :D :D :D
Stati linistiti, neicusorilor, nu s-a inventat inca necazul care sa-l perturbe pe Adar. Neicusorul e bine-sanatos, ceea ce va doreste si voua.
Last edited by Adar Marian on 01 Jun 2010, 23:31, edited 1 time in total.
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

Eu m-am inscris demult in Club asa ca nu mai am de ce sa postez pentru inscriere decat daca e ceva interesant si pentru mine ca membru.
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by costin stefanescu »

pai ce vrei sa te inscrii ? ai trecut prima proba ? :lol:
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

costin stefanescu wrote:pai ce vrei sa te inscrii ? ai trecut prima proba ? :lol:
Glumesti?!
Las` ca vedem noi care-i mai Dunarean saptamana care vine. :lol:
costin stefanescu
Moderator
Posts: 1297
Joined: 23 Oct 2009, 18:43

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by costin stefanescu »

baiiii Cornelee,intrebarea era pt 'junioru' care vroia sa se inscrie la Dunareni,ce dracu' te bagi :lol: ?
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: Inscrieri in Clubul Dunarenilor

Post by Miyagi »

costin stefanescu wrote:baiiii Cornelee,intrebarea era pt 'junioru' care vroia sa se inscrie la Dunareni,ce dracu' te bagi :lol: ?
Bai ce m-am inervat ca nu mai imi dau seama ce fac :evil: . Las` fratimiu ca dau o bere acolo ca sa ma ierti :D ..
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”