Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 2011

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Avand in vedere interesul starnit de coltoasele Snagovului, va invitam sambata la o pescuiala de cateva ore in cautarea monstrului. Prin bunavointa prietenilor nostri Lorelai si Dutu avem la dispozitie trei barci, cam 8-10 locuri,inclusiv conducatorii de ambarcatiuni.Hotarati-va rapid, timpul este scurt,si treceti-va pe lista ca sa ne putem organiza si noi. Fara nici un fel de resentiment sau rautate, incep lista cu colegii nostri care si-au exprimat dorinta de a pescui pe Snagov, si pe care ii rog sa confirme participarea:
1.Radu Lalescu-Laloi
2.Ionut Radu
P.S. Daca gasim o masina care sa tracteze peridocul, am mai putea folosi inca o barca...
dutustoica
Moderator
Posts: 843
Joined: 21 Oct 2009, 21:11

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by dutustoica »

Daca nu gasim o masina, o sa incerc sa duc eu barcile asociatiei. Depinde si de cum ma inteleg cu junioru' pentru masina. E destul de greu sa pescuiasca 3 dint-o barca. Dar mai intai sa vedem cati amatori sunt.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Albatrin »

Hop şi eu !!!
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by cezar »

dutustoica wrote:Daca nu gasim o masina, o sa incerc sa duc eu barcile asociatiei. Depinde si de cum ma inteleg cu junioru' pentru masina. E destul de greu sa pescuiasca 3 dint-o barca. Dar mai intai sa vedem cati amatori sunt.
Luati numai "amatori" ;) ? pentru profesionisti nu aveti locuri ? :( :( :(
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Lorelai »

E liga OPEN nu MASTER ! :D
Dar asteptam si maestrii !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
laloi
Posts: 765
Joined: 26 Oct 2009, 11:52
Location: Bucuresti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by laloi »

Cand e sa fie nu e... :( Eu va multumesc pentru invitatie si va felicit pt initiativa, dar eu nu pot veni, deja am antamat un program pt acest wk... Si tot fara resentimente si fara rautate, va spun ca in topicul respectiv am intervenit (si ma bucur ca am reusit intr-un fel) ca sa deschid "baierile" de informatii (daca pot sa spun asa) legate de pescuit pe zona respectiva si care se lasau mult asteptate, ca in fond si la urma urmei e un forum legat de pescuit, nu?, si cam astea ar trebui sa fie discutiile care sa predomine, parerea mea... Va doresc capturi marete si sa ne revedem cu bine.
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Deceneu »

suna bine :D da nu imi gasesac mulineta ! :-s , oricum am o tarie beton , cred ca e si asta un motiv de ieseala nu ? :)
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Dumitrescu Iancu »

@Valibu
Vali, INSIST sa aduci maine TOT calabalacul ramas la tine, de trei saptamani... daca nu ai timp spune-mi unde si cand si vin eu sa le iau! Incepe sa semene a bataie de joc!
Iar la telefonul ala, mai bine ii dai foc! A fost ultima data cand te-am sunat!
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by rebeu »

Hummmm... concret, la ce oră şi unde exact? Nu mă reped dar... câteva ore n-oi muri... şi mai pot căra şi pe alţii care vor să deguste licoarea lui Deceneu...
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Dumitrescu Iancu »

rebeu wrote:Hummmm... concret, la ce oră şi unde exact? Nu mă reped dar... câteva ore n-oi muri... şi mai pot căra şi pe alţii care vor să deguste licoarea lui Deceneu...
Radu, vedem maine amanuntele, sa stim intai pe cine ne bazam si functie de asta stabilim si locul...
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Lorelai »

laloi wrote:Cand e sa fie nu e... Eu va multumesc pentru invitatie si va felicit pt initiativa, dar eu nu pot veni, deja am antamat un program pt acest wk... Si tot fara resentimente si fara rautate, va spun ca in topicul respectiv am intervenit (si ma bucur ca am reusit intr-un fel) ca sa deschid "baierile" de informatii (daca pot sa spun asa) legate de pescuit pe zona respectiva si care se lasau mult asteptate, ca in fond si la urma urmei e un forum legat de pescuit, nu?, si cam astea ar trebui sa fie discutiile care sa predomine, parerea mea... Va doresc capturi marete si sa ne revedem cu bine.
Radu, spun cu toata prietenia ,
La invitatia unor conducatori ai acestei Asociatii am acceptat imediat ideea acestei iesiri .
Iti marturisesc ca tu ai fost un factor important in decizia mea.
Am fost virtual langa tine in apropierea concursului, am fost si acum, visavis de postarile tale si ale lui Ionut.
Sunt onorat ca suntem colegi de Asociatie, dupa aceea de forum.
Te rog sa te mai gandesti daca vii sau nu.
Odata nasul...
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
robert_13
Posts: 160
Joined: 19 Jan 2011, 01:10

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by robert_13 »

Lorelai wrote:Lipseai tu din barca ! :lol:
cand? atunci, sau acum..?? :D ;)
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by valibu »

Dumitrescu Iancu wrote:@Valibu
Vali, INSIST sa aduci maine TOT calabalacul ramas la tine, de trei saptamani... daca nu ai timp spune-mi unde si cand si vin eu sa le iau! Incepe sa semene a bataie de joc!
Iar la telefonul ala, mai bine ii dai foc! A fost ultima data cand te-am sunat!
Vad ca-i ordin.
Cu placere!
Iar telefonului nu-i dau foc, trebuie doar sa-i intelegem rostul.
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Lorelai »

robert_13 wrote:
Lorelai wrote:Lipseai tu din barca ! :lol:
cand? atunci, sau acum..?? :D ;)[/quote

Si atunci, si sambata daca nu vii !
Spune o vorba !
Esti invitatul meu de onoare !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Lorelai »

Prieteni,
Timpul este scurt, dar raman la credinta ca multe actiuni spontane pot fi foarte reusite !
Hai sa ne vedem pe Snagov !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Discretul
Posts: 159
Joined: 31 May 2010, 23:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Discretul »

Prezent!...si ganditi-va daca va pot ajuta cu ceva!
0767886500
Deceneu
Posts: 368
Joined: 02 Jun 2011, 20:03
Location: Capitala Hotzilor
Contact:

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Deceneu »

Discretul wrote:Prezent!...si ganditi-va daca va pot ajuta cu ceva!
cu vre-un loc in masina :D
Foaie verde de cucuta , ploua apa-n beci , eu imbrac chilotii si ma duc la meci!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Dumitrescu Iancu »

Lorelai wrote:
laloi wrote:Cand e sa fie nu e... Eu va multumesc pentru invitatie si va felicit pt initiativa, dar eu nu pot veni, deja am antamat un program pt acest wk... Si tot fara resentimente si fara rautate, va spun ca in topicul respectiv am intervenit (si ma bucur ca am reusit intr-un fel) ca sa deschid "baierile" de informatii (daca pot sa spun asa) legate de pescuit pe zona respectiva si care se lasau mult asteptate, ca in fond si la urma urmei e un forum legat de pescuit, nu?, si cam astea ar trebui sa fie discutiile care sa predomine, parerea mea... Va doresc capturi marete si sa ne revedem cu bine.
Radu, spun cu toata prietenia ,
La invitatia unor conducatori ai acestei Asociatii am acceptat imediat ideea acestei iesiri .
Iti marturisesc ca tu ai fost un factor important in decizia mea.
Am fost virtual langa tine in apropierea concursului, am fost si acum, visavis de postarile tale si ale lui Ionut.
Sunt onorat ca suntem colegi de Asociatie, dupa aceea de forum.
Te rog sa te mai gandesti daca vii sau nu.
Odata nasul...
Lorelai, esti amabil, ca de obicei...Dar, ca sa respectam adevarul, trebuie sa spun ca ideea acestei iesiri, ca si mare parte din suportul logistic, iti apartine! Noi doar am preluat-o "din mers" ! Multumim, in mod sigur va fi o iesire foarte placuta!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Dumitrescu Iancu »

Pana acum,lista arata cam asa:
1.Lorelai
2.Dutu
3.Albatran
4.Cezar-la categoria `profesionisti` ?
5.Deceneu
6.Rebeu
7.Discretul
Sper ca nu am uitat pe nimeni ! daca mai sunt doritori, ii rog sa anunte rapid, pentru a ne putea face necesarul de barci si sa ne organizam transportul acestora!
Propun intalnirea la Snagov la ora 9 (dimineata este foarte frig...), locul exact de intalnire urmeaza sa-l stabilim astazi, in functie de posibilitatea de a lasa barcile la apa !
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Operatiunea "Monstrul"- Lacul Snagov, sambata, 19 nov 20

Post by Lorelai »

Ba cred ca ai uitat pe cineva. Pe tine...
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”