Reluam CAFENELELE ?

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
armeanu
Posts: 117
Joined: 13 Jan 2012, 01:36
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reluam CAFENELELE ?

Post by armeanu »

Domilor ...cand se mai tin " cafenelele "....locatie, ora si ziua ....????
Bedros Anghel ( Tony )( Armeanu ).
bedros_a@yahoo.com

0722132992
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Reluam CAFENELELE ?

Post by Dumitrescu Iancu »

Tony, in general, pe timp de vara, prezenta la cafenele este foarte redusa, asa cum a fost si la ultimile intalniri...Oamenii merg la pescuit, este si timpul concediilor, de cafenele vom avea timp mai tarziu, cand se termina sezonul de pescuit...
User avatar
arlan
Posts: 462
Joined: 23 Apr 2010, 11:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Reluam CAFENELELE ?

Post by arlan »

nene Iancule, mereu ai fost refractar ......... ca de propuneri de vreo iesire ce sa mai zic, nu stiu pe care s-o aleg! :lol:
"Teorie este atunci cand stii totul dar nu merge nimic.
Practica este atunci cand merge totul dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica Nu merge nimic si nu stiu de ce"

Sorin Varlan
0724.211.286 orange/ 0766517110 cosmote/ 0770202976 digi
User avatar
raitmaerg
Posts: 221
Joined: 17 May 2010, 15:58
Location: bucuresti
Contact:

Re: Reluam CAFENELELE ?

Post by raitmaerg »

cred ca nu are nimini nimic impotriva daca mai multi doritori vor sa se intalneasca.
se poate lansa o propunere si cei interesati sa se intalneasca..... eu neputand sa ies in weekendul asta parca m-ar tenta o iesire la o tersa la o bere.
dintr-un om sanatos faci un pescar dar dintr-un pescar nu mai faci om sanatos.
<*)))))>{ Georgian Raitmaer <*)))))>{
raitmaerg@yahoo.com/0720499965
http://propescuit.blogspot.com/
User avatar
Mihai Vinturache
Moderator
Posts: 2000
Joined: 22 Oct 2009, 14:36
Location: Bucuresti

Re: Reluam CAFENELELE ?

Post by Mihai Vinturache »

Aloo, baieti!
Pescariloooor!!!

Asa cum am spus in repetate randuri, cu mici exceptii (cand sunt probleme deoebite), "cafenelele" nu sunt organizate, coordonate etc. de conducerea APC 21. Nu va opreste nimeni sa va intalniti.
Aveti la dispozitie forumul si acest topic. Nu trebuie decat ca, oricare dintre voi, sa lansati o invitatie "Hai sa ne vedem in ziua Z, la ora H, in locul Y pentru o bere rece". Sunt convins ca, chiar daca nu vor fi tot atatia participanti ca iarna, nu va bea de unul singur.
Asa ca, avand in vedere vremea si vremurile, daca stiti o gradina, o terasa, spuneti ceva.
Nicio inteligenta artificiala nu poate concura cu prostia naturala!
User avatar
ady76buc
Posts: 130
Joined: 25 Mar 2010, 00:17
Location: bucuresti

Re: Reluam CAFENELELE ?

Post by ady76buc »

Salutare la toti colegii!Am vazut ca nu prea s-a mai tinut cafeneaua.Motive sunt nenumarate dar nu asta e important.Sunt unii dintre noi care simt nevoia de-a se intilni si a socializa.Azi e prea tirziu pt. a propune o locatie,dar maine 2-3 ore incepind cu orele 12 putem sa ne intilnim daca sunt doritori intr-o locatie,spre ex.http://casatulceana.ro/ aflata in plin centru,accesibila din toate directiile cu metroul.Acum ramine sa ne adunam daca nu o data viitoare care sa fie anuntata mai din timp. ;)
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”