Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

User avatar
ghinozo
Posts: 608
Joined: 26 Oct 2009, 20:42
Location: bucuresti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by ghinozo »

nu v a suparati ...daca pun si eu cortul in ...spatele acestei incinte..cu plasee de tantari s.a.m.d.....ma veti lasa sa fac si eu un dus ..odata la 3 zile macar ...si o cafea dim ..sa nu mai stric lemele din padure.....daca raspunsul este pozitiv...atunci o sa fiu cu cortul acolo, din momentul in care aceasta incinta ajunge pe pozitie ....pana in clipa in care pleaca la 'garaj', daca raspunsul este de natura sa ma supere putin .....o sa dau cu muuuulta bafta dupa toate seriile participante....
hai sa traim ...ca de prins peste ...mai avem de invatat( unii dintre noi) :lol: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

ioanrv wrote:
Claudiu wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Ehhh,si tu,moca! :lol: Nu e moca,dar e acceptabil ca pret... :roll:
N-am inteles mai nimic, dar suna excelent ! ;) :lol:
Cum suna excelent daca n-ai inteles mai deloc ?! Sau e la shto ?... :lol: :shock:
Fratele meu, bucurestean, n-am inteles daca-i la pensiune sau nu, n-am inteles daca-i mai ieftina, dar am inteles totusi ca-i acceptabil la pret, ceea ce pentru mine este de ajuns, chiar daca nu-s lamurit ce reprezinta peretii aia cu "feresti", aer, tv, chicineta, etc.
Nu este la cort si pretul este acceptabil. Mi se pare excelent. ;) :lol:
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by ioanrv »

Fratele meu, bucurestean, n-am inteles daca-i la pensiune sau nu, n-am inteles daca-i mai ieftina, dar am inteles totusi ca-i acceptabil la pret, ceea ce pentru mine este de ajuns, chiar daca nu-s lamurit ce reprezinta peretii aia cu "feresti", aer, tv, chicineta, etc.
Nu este la cort si pretul este acceptabil. Mi se pare excelent. ;) :lol:[/quote]
Eu am inteles ca-i o casuta in care te autogospodaresti (deci nema pensiune) pentru care se va plati o chirie...de ea vor beneficia seriile participante in perioada mentionata mai sus. De la Bucale, fratele tau,
Ioanrv
:lol: :lol: :lol:
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by valic »

Cludiule,

Chiar nu le ai frate cu ghicitul deloc....... :lol: si mai zici ca esti din Constanta ;) ... mai bine zi ca esti de la Radauti ... :D
Valic
0744 644 368
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

valic wrote:Cludiule,

Chiar nu le ai frate cu ghicitul deloc....... :lol: si mai zici ca esti din Constanta ;) ... mai bine zi ca esti de la Radauti ... :D
De ce, coane, Mama Omida, e cumva din Constanta ? :shock: :lol:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

ioanrv wrote:Fratele meu, bucurestean, n-am inteles daca-i la pensiune sau nu, n-am inteles daca-i mai ieftina, dar am inteles totusi ca-i acceptabil la pret, ceea ce pentru mine este de ajuns, chiar daca nu-s lamurit ce reprezinta peretii aia cu "feresti", aer, tv, chicineta, etc.
Nu este la cort si pretul este acceptabil. Mi se pare excelent. ;) :lol:
Eu am inteles ca-i o casuta in care te autogospodaresti (deci nema pensiune) pentru care se va plati o chirie...de ea vor beneficia seriile participante in perioada mentionata mai sus. De la Bucale, fratele tau,
Ioanrv
:lol: :lol: :lol:[/quote]


E si mai bine ! ;)
Nu te bagi ? :P
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by ioanrv »

Claudiu wrote:
ioanrv wrote:Fratele meu, bucurestean, n-am inteles daca-i la pensiune sau nu, n-am inteles daca-i mai ieftina, dar am inteles totusi ca-i acceptabil la pret, ceea ce pentru mine este de ajuns, chiar daca nu-s lamurit ce reprezinta peretii aia cu "feresti", aer, tv, chicineta, etc.
Nu este la cort si pretul este acceptabil. Mi se pare excelent. ;) :lol:
Eu am inteles ca-i o casuta in care te autogospodaresti (deci nema pensiune) pentru care se va plati o chirie...de ea vor beneficia seriile participante in perioada mentionata mai sus. De la Bucale, fratele tau,
Ioanrv
:lol: :lol: :lol:

E si mai bine ! ;)
Nu te bagi ? :P[/quote]
Precum stii vara asta dansez functie de niste variabile...Asa ca nu zic nici da, nici ba...Si nu au spus: au si un loc secret, ceva ?! :? :roll: :lol:
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by rebeu »

Hummmmm... o fi din cauza mea? Că eu vă tot bat la cap de vreo 2 ani cu... s-o zic?

Sunt aproape sigur că asta e. Aţi ajuns la concluzia că e cea mai potrivită soluţie pentru majoritatea... şi aţi găsit şi cu ce.
Bravo!!!!
E clar că mă bag... :ugeek:

LE: Ghinozule... să te vad eu cum pui cortu' în ... gonflabilă... sau în salcie! :lol: :lol: :lol:
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
valic
Posts: 1734
Joined: 25 Oct 2009, 12:24
Location: Bucuresti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by valic »

Da Radule,

Asa e, ai dreptate ... ;) , iar ghinozo in salcie :lol:

Ma bag si eu la expeditie cel putin o persoana si un catzel ... :)
Valic
0744 644 368
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Lorelai »

Ma tavalesc de ras. Atati baieti destepti, stiu foarte multe, alea, alea, dar aici sunt intr-o ceata totala. Superb !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

Lorelai wrote:Ma tavalesc de ras. Atati baieti destepti, stiu foarte multe, alea, alea, dar aici sunt intr-o ceata totala. Superb !
Da' cine a zis ca stie foarte multe ? Mai ales despre delta, unde n-am fost decat o data cu clasa :oops: si inca o data cu baietii astia, la cort. :|
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Lorelai »

Tu stii foarte multe despre mare. Plus alte locatii "secrete"
Te urmaresc cu placere.
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by rebeu »

Image
Florin Munteanu wrote:Ma inscriu primul, plus un insotitor !

Florin Munteanu
Hummmm... că am acum ocazia... cum a fost cu crapu ăla ieri? Că te-au dat pe sticlă la ştiri!
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

Lorelai wrote:Tu stii foarte multe despre mare. Plus alte locatii "secrete"
Te urmaresc cu placere.
Multumesc.
Intr-adevar, stiu multe despre mare, dar la locatii secrete, nu vreau sa ma bag peste to`asu` ioanrv.
El este cu adevarat un bun cunoscator al celor mai secrete locatii, atat de secrete, incat nici pestii n-au auzit de ele. :twisted:
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by ioanrv »

Claudiu wrote:
Lorelai wrote:Tu stii foarte multe despre mare. Plus alte locatii "secrete"
Te urmaresc cu placere.
Multumesc.
Intr-adevar, stiu multe despre mare, dar la locatii secrete, nu vreau sa ma bag peste to`asu` ioanrv.
El este cu adevarat un bun cunoscator al celor mai secrete locatii, atat de secrete, incat nici pestii n-au auzit de ele. :twisted:
Pentru mine pescuit = relaxare, liniste...atat pe uscat cat si in apa... :lol: Pestii n-au auzit de locurile secrete din vina lor: pestii n-au auz, deh... :roll: :lol: :twisted:
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

Da, da, stiu, liniste, relaxare, bla-bla...
Vrade, la min blace muld gaderinga, mai muld degad kebab. :lol:
Mosule, sper sa nu te superi, glumesc si io, ca ma cam bligdizezg. ;)
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by ioanrv »

Claudiu wrote:Da, da, stiu, liniste, relaxare, bla-bla...
Vrade, la min blace muld gaderinga, mai muld degad kebab. :lol:
Mosule, sper sa nu te superi, glumesc si io, ca ma cam bligdizezg. ;)
Gaderinga ai ?! Sperantele ti-au fost indeplinite, nu m-am suparat, pe tine nici nu prea am cum...si daca ne taiam la vene nu putem fi frati de cruce asa cum ne-au facut niste dintoase demente... :P
ioanrv
Posts: 806
Joined: 25 Jan 2010, 20:53

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by ioanrv »

...si nu pot sa te uit cum in focul actiunii propuneai sa mergem pe alt canal unde se prindea carasel...asta n-o s-o inteleg pana la sfarsitul veacurilor... :lol: :lol: :lol:
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by cezar »

ioanrv wrote:Fratele meu, bucurestean, n-am inteles daca-i la pensiune sau nu, n-am inteles daca-i mai ieftina, dar am inteles totusi ca-i acceptabil la pret, ceea ce pentru mine este de ajuns, chiar daca nu-s lamurit ce reprezinta peretii aia cu "feresti", aer, tv, chicineta, etc.
Nu este la cort si pretul este acceptabil. Mi se pare excelent. ;) :lol:
Eu am inteles ca-i o casuta in care te autogospodaresti (deci nema pensiune) pentru care se va plati o chirie...de ea vor beneficia seriile participante in perioada mentionata mai sus. De la Bucale, fratele tau,
Ioanrv
:lol: :lol: :lol:[/quote]

Nuuuuu-i casuta ! Bai, baieti, dar nu va duce mintea de loc ! Nu ma asteptam !

Va mai dau un indiciu, pana maine ;) .

Vom fi "cu balta-n nas, la locul faptei", vom dormi in pat, ne vom gospodari, vom avea de toate (chiar si aer conditionat); nu vom pune cort (ca nu e voie! :twisted: ), dar vom bantui malul, vom face foc de tabara, borsuri, saramuri etc.

Baaaaai, daca nici asa nu ghiciti....
Claudiu
Posts: 1836
Joined: 25 Oct 2009, 16:18
Location: Constanta

Re: Iubitori ai pescuitului in Delta Dunarii !

Post by Claudiu »

ioanrv wrote:...si nu pot sa te uit cum in focul actiunii propuneai sa mergem pe alt canal unde se prindea carasel...asta n-o s-o inteleg pana la sfarsitul veacurilor... :lol: :lol: :lol:
Bei, esti nebun ? :lol:
Frate, hai sa iti zic pan` la urma... Cand am vazut ce prapad faceti la locul meu, ala bunu`, de-l tineam mai mult pentru sufletelu` meu, am hotarat sa pun capat macelului si sa va momesc cu alta locatie, mai putin secreta, ce-i drept, dar cu mult caras care inca nu incepuse nici ala sa traga. :lol:
N-a tinut. :roll:
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”