Permisele ANPA 2011

Anunţurile Asociaţiei Pescar Club 21

Moderators: cezar, administrator, PETREMAN

briliantro
Posts: 2
Joined: 03 May 2011, 20:10

Re: Permisele ANPA 2011

Post by briliantro »

Buna ziua,

De cand a aparut ultima lista de nume ce au abtinut permise, nu resuesc sa dau de domnul Bucoveanu, de la punctul de lucru din Militari, telefonul dansului fiind mereu inchis. Mie imi este imposibil sa ajung in zona Obor in intervalul orar afisat pe site, Militariu e singura mea obtiune.

Aveti idee daca dansul si-a schimbat numarul de telefon, sau care este modalitatea in care imi pot ridica premisul din Militari ?

Multumesc anticipat pentru ajutor.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

briliantro wrote:Buna ziua,

De cand a aparut ultima lista de nume ce au abtinut permise, nu resuesc sa dau de domnul Bucoveanu, de la punctul de lucru din Militari, telefonul dansului fiind mereu inchis. Mie imi este imposibil sa ajung in zona Obor in intervalul orar afisat pe site, Militariu e singura mea obtiune.

Aveti idee daca dansul si-a schimbat numarul de telefon, sau care este modalitatea in care imi pot ridica premisul din Militari ?

Multumesc anticipat pentru ajutor.
Dati-i un mesaj privat !

Sau mai incercati la telefon, probabil il veti gasi ! A fost plecat mai multe zile, intr-o zona unde intra imediat roamingul si v-ar fi costat convorbirea mai mult decat permisul de pescuit ;) . Probabil d'aia nu a raspuns.
User avatar
DanTL
Posts: 5
Joined: 11 May 2010, 15:24
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by DanTL »

Din lista cu eliberari permise lipseste pagina 4, mai exact este pagina 3 scanata de doua ori. Nu de alta dar am doi "pretendenti" la litera I (i). Eu am optat si pentru PG Teleorman si am observat ca in lista nu apare. Presupun ca o sa mai intarzie datorita problemelor de acolo?

Multumesc!
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

DanTL wrote:Din lista cu eliberari permise lipseste pagina 4, mai exact este pagina 3 scanata de doua ori. Nu de alta dar am doi "pretendenti" la litera I (i). Eu am optat si pentru PG Teleorman si am observat ca in lista nu apare. Presupun ca o sa mai intarzie datorita problemelor de acolo?

Multumesc!
Avem rugamintea sa ne spuneti si numele la care va referiti!Verificam maine si comunicam!Speram sa reintram curand in normal si cu Teleorman,asa incat sa avem saptamanal cate o transa de PG-uri.
User avatar
Albatrin
Posts: 989
Joined: 21 Oct 2009, 17:32

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Albatrin »

DanTL wrote:Din lista cu eliberari permise lipseste pagina 4, mai exact este pagina 3 scanata de doua ori. Nu de alta dar am doi "pretendenti" la litera I (i). Eu am optat si pentru PG Teleorman si am observat ca in lista nu apare. Presupun ca o sa mai intarzie datorita problemelor de acolo?
Multumesc!
Scuze, s-a remediat ! :oops:
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Permisele ANPA 2011

Post by danutz »

Dumitrescu Iancu wrote:
danutz wrote:
Dumitrescu Iancu wrote:Danutz,sunt gata GR,CL si TL,ne lipseste o copie CI pentru TR.Te rog sa ne trimiti cumva o copie cat mai repede(daca se poate pana luni,pt ca marti se pleaca la Turnu-Magurele).
Buna seara,
I-mi cer scuze, dar pana luni dupa-amiaza, nu pot ajunge la sediu, ca sa aduc o copie pe hartie. Asa ca am trimis pe mail (si ofice.apc si yahoo.com) o fotocopie. Sper sa fie ok. Daca nu va rog sa-mi spuneti!

Va multumesc!
Am rezolvat,Danutz!Am gasit o copie CI in dosarul tau de anul trecut!La urmatorul drum de TR vei avea PG-ul!
Buna ziua,
Am o mica intrebare. Pe noua lista m-am regasit la pozitia 230 (Ursache), dar fara PG de TR.
Drumul la TR a fost amanat sau este doar o eroare?
Multumesc de raspuns!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
crocodil
Posts: 6
Joined: 09 Mar 2011, 20:12

Re: Permisele ANPA 2011

Post by crocodil »

Ma numesc Adrian Dorobantu si m-am regasit pe lista de eliberari permise, mai putin PG Teleorman. Cum pot intra in posesia tuturor permiselor, pentru ca domnul Bucoveanu, la care am platit toate taxele, este imposibil de contactat?
Vatafu Alexandru si Ferariu Albu Aurel, pentru care am platit taxele sunt in aceeasi situatie ca si mine, iar Mihaila Ion nu se regaseste pe nici o lista. Care este cauza? Cum putem remedia aceasta situatie, pentru ca in curand se va termina prohibitia?
Multumesc!
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

crocodil wrote:Ma numesc Adrian Dorobantu si m-am regasit pe lista de eliberari permise, mai putin PG Teleorman. Cum pot intra in posesia tuturor permiselor, pentru ca domnul Bucoveanu, la care am platit toate taxele, este imposibil de contactat?
Vatafu Alexandru si Ferariu Albu Aurel, pentru care am platit taxele sunt in aceeasi situatie ca si mine, iar Mihaila Ion nu se regaseste pe nici o lista. Care este cauza? Cum putem remedia aceasta situatie, pentru ca in curand se va termina prohibitia?
Multumesc!
1. Permisul pe numele Mihaila Ion este rezolvat, la birou.
2. Domnul Vali Bucoveanu poate fi contactat la telefonul cunoscut, incepand de maine dimineata. Se pare ca este o problema a telefonului, cand suna, cand nu. Va pune cartela SIM intr-un aparat mai bun.
Deci, situatia se remediaza.
Daca mai aveti vreo problema similara, dati-i mesaj privat pe user "Valibu". Sau e-mail (gasiti adresa mail la semnatura).
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Permisele ANPA 2011

Post by valibu »

regret incidentul creat de telefon. in urma discutiei avute cu dl. Cezar, va fac cunoscut inca un numar la care pot fi contactat: 0724442971, sau direct pe adresa de e-mail. inca odata scuze.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

danutz wrote:
Buna ziua,
Am o mica intrebare. Pe noua lista m-am regasit la pozitia 230 (Ursache), dar fara PG de TR.
Drumul la TR a fost amanat sau este doar o eroare?
Multumesc de raspuns!
A fost o eroare,ai toate vizele,se poate ridica de la sediu!
evoIX
Posts: 52
Joined: 25 Feb 2010, 01:16

Re: Permisele ANPA 2011

Post by evoIX »

Am si eu o intrebare,

O data cu carnetele si vizele pt mine si Ban Gheorghe am platit si lasat documentele si pentru 2 prieteni care nu au avut si anul trecut carnet de membru la dvs.
Mesina Nicolae Serban si Varzaru Cristinel, urmand sa devina membrii APC21 si sa obtineti PG si pentru ei.

Eu si Ban Gherorghe aparem ok pe liste cu toate PG-urile in regula, cei 2 insa nici macar nu apar pe liste.

Puteti face o verificare ?

Multumesc.
danutz
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2010, 11:19

Re: Permisele ANPA 2011

Post by danutz »

Dumitrescu Iancu wrote:A fost o eroare,ai toate vizele,se poate ridica de la sediu!
Multumesc! Fix la timp a venit vestea dvs!
Viata-i scurtă. Dacă tot n-o putem lungi, hai s-o facem lată!
User avatar
DanTL
Posts: 5
Joined: 11 May 2010, 15:24
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Permisele ANPA 2011

Post by DanTL »

DanTL wrote:Din lista cu eliberari permise lipseste pagina 4, mai exact este pagina 3 scanata de doua ori. Nu de alta dar am doi "pretendenti" la litera I (i). Eu am optat si pentru PG Teleorman si am observat ca in lista nu apare. Presupun ca o sa mai intarzie datorita problemelor de acolo?

Multumesc!

Pretendentii care nu apar pe lista sunt: Ilief Gheorghe si Ilief Alexandru. Actele au fost depuse pe data 26.04.2011, cu ale mele o data. Pg-ul de Teleorman este rezolvat - a aparut la update-ul listei. Multumesc!
evoIX
Posts: 52
Joined: 25 Feb 2010, 01:16

Re: Permisele ANPA 2011

Post by evoIX »

As dori sa vin sa iau permisul pt mine si Ban Gheorghe .. imi spune ciineva daca-s gata si celelalte 2 ? ca nu apar pe nici o lista ... am scris mai sus povestea ...
Multumesc.
cezar
Posts: 3609
Joined: 23 Oct 2009, 16:11

Re: Permisele ANPA 2011

Post by cezar »

evoIX wrote:As dori sa vin sa iau permisul pt mine si Ban Gheorghe .. imi spune ciineva daca-s gata si celelalte 2 ? ca nu apar pe nici o lista ... am scris mai sus povestea ...
Multumesc.
Celelalte doua inca nu-s gata (Mesina + Varzaru), sunt la ultima viza si se vor rezolva in cateva zile.
evoIX
Posts: 52
Joined: 25 Feb 2010, 01:16

Re: Permisele ANPA 2011

Post by evoIX »

Celelalte doua inca nu-s gata (Mesina + Varzaru), sunt la ultima viza si se vor rezolva in cateva zile.
Multumesc.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

DanTL wrote:
DanTL wrote:Din lista cu eliberari permise lipseste pagina 4, mai exact este pagina 3 scanata de doua ori. Nu de alta dar am doi "pretendenti" la litera I (i). Eu am optat si pentru PG Teleorman si am observat ca in lista nu apare. Presupun ca o sa mai intarzie datorita problemelor de acolo?

Multumesc!

Pretendentii care nu apar pe lista sunt: Ilief Gheorghe si Ilief Alexandru. Actele au fost depuse pe data 26.04.2011, cu ale mele o data. Pg-ul de Teleorman este rezolvat - a aparut la update-ul listei. Multumesc!
Au trei vize,sunt plecate la Tulcea,ultimul PG!Le asteptam in doua-trei zile!
valibu
Posts: 662
Joined: 26 Oct 2009, 13:09

Re: Permisele ANPA 2011

Post by valibu »

Carnetul domnului DIMA FLORIN cu vizele Giurgiu, Calarasi si Tulcea se afla la Valentin Bucoveanu, in str. Valea Lunga.
Va rog sa ma contactati pentru eliberare. 0723 735 894 sau 0724 442 971.
niculescu florin
Posts: 2
Joined: 31 Jan 2011, 18:45

Re: Permisele ANPA 2011

Post by niculescu florin »

VA MULTUMESC PT RASPUNS
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: Permisele ANPA 2011

Post by Dumitrescu Iancu »

Carnetele domnilor Stan Ion si Stefan Alexandru,care figurau ridicate de la sediu,se afla la dl.Bucoveanu Valentin si pot fi preluate.
Post Reply

Return to “Anunţuri Pescar Club 21”