AVEM CURTE REGALA

Legislaţia română în domeniul pescuitului

Moderators: cezar, PETREMAN

User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by Lorelai »

Dar Radu are zidul in spate ?
Sau face parte din " Curtea regala", ca sa revenim la topic ??!! :D :D :D
Eu nu am niciodata ranchiuna, sper sa le lamurim barbateste si prieteneste la o ieseala.
Parca chiar se arata, si nu una, doua !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
User avatar
Lorelai
Posts: 1517
Joined: 20 Apr 2010, 12:34
Location: Langa Bucuresti

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by Lorelai »

In timp ce scriam ce scriam, altcineva scria si el ce credea de cuvinta.
Pacat, ma simt putin dezamagit.
Cred ca am spus tot ce era de spus, ma retrag.
De pe acest topic, stai linistit Dl Radu !
Lorelai
Dan Surdu
d.surdu@yahoo.com
Tel. 0725985958
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by Dumitrescu Iancu »

Radu,mi-am spus parerea personala,asa cum ai facut si tu,nu ma erijez in "juriu" si nici nu judec pe nimeni!Observ insa ca,din nou,un subiect politic reuseste sa invenineze atmosfera pe un forum dedicat pescuitului...Poate aici este greseala noastra...
User avatar
rebeu
Posts: 909
Joined: 25 Oct 2009, 16:50
Location: Bucureşti

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by rebeu »

N-am nimic cu tipul ăla simpatic de pe la diverse ieşiri. Am ce am cu userul Lorelai care... hummmm... iar începem?
A cam ieshit fum din discurile de pe server... deci pozele... trebuie sa le reinstalez...
Doar ca mai dureaza... am back-up la directoare dar nu si la soft... deci trebuie sa reinstalez tot... si sunt cam departe...
va rog sa mai aveti rabdare...
--
RBu'
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by Miyagi »

Of Doamne!
User avatar
modigliani
Posts: 664
Joined: 20 Jan 2010, 13:47

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by modigliani »

Bai , inchideti , dracului , topicul asta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pescuitul si politica : ,, Baba si mitraliera " !!!

@ deceneu : admirabil avantul tau spre astfel de discutii , insa ...... tinere ( esti de-o varsta cu fii-miu ) , esti pe alta strada , nene ! Vorbesti din carti si intrigi d-aiurea oameni ce stau unii cu altii de dinainte sa se stie unii cu altii ( intru crez , intru pareri , intru trairi , intru ..... natiune ! ) , de dinainte sa stii tu despre tine ca existi . ........ Pe bune ( no ofence ! )

Bai fratilor , voi n-aveti nimic de pescuit in vara asta ? Jidani , crestini , musulmani , atei , ..... alea-alea , ..... carligu' tot barbeta are !

..............................................................................

Moderatori , de ce cand vedeti ca un topic capata conotatii politice ..... nu-l diliti ,, instant " ????? Nu , .... serios intreb ! Ce PLM pierdem vremea si ne invrajbim d-aiurea in KKT-urile astea ? Are solzu' coloratura de partid ??? Intr-o discutie ca asta ..... ,, fugim ca hamsteru' pe roata "( ca sa ..... parafrazez un mare ilustru-n viata - ce se straduie asiduu sa ne inoculeze ideea dand exemple ,, youtube muslim " ) si nu ajungem nicaieri . Dimpotriva , ne uzmim unii impotriva altora !!!

Nu-i loc de concesii in asemenea discutii ! PUNCT !!! Unii vad ,, verde " , altii vad ,, rosu " . Apar si aia de vad ,, negru " si ..... iaca , am pus-o de-un razboi .

Teren alunecon , nenicule ! Alunecos de-ti rupi oasele !!!

Si va-ntreb : dac-ati fi pe balta ( fiecare cu parerea lui politica ) vreti sa spuneti ca nu impartiti mamaliga ????????????????? ...... Aiurea ! Eu nu cred ca nu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Last edited by modigliani on 16 Aug 2011, 22:34, edited 2 times in total.
"in livada de ciresi ..... degeaba incerci sa cauti prune . Trebuieste sa cauti in livada de pruni . Unde degeaba vei incerca sa gasesti cirese . Ca atare ..... umbla din livada in livada . Iti vei umple cosul de ..... FRUCTE !"
User avatar
Miyagi
Posts: 1408
Joined: 05 Feb 2010, 16:45
Contact:

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by Miyagi »

Inchideti va rog topicul. Daca nu suntem pescari nu mai suntem nimic. Mi-e groaza.
Dumitrescu Iancu
Posts: 2253
Joined: 22 Oct 2009, 19:05

Re: AVEM CURTE REGALA

Post by Dumitrescu Iancu »

Rebeule,te vad online,esti de acord cu inchiderea,mai ai ceva de adaugat?
Locked

Return to “Lege, fără tocmeală”